Bolest zad postihuje až 80 % dospělých: www.painback.eu

14. 12. 2016

Trojici nových mezinárodních webů doplňují stránky www.painback.eu. Stránky informují o problematice bolesti zad jako o širokém „celospolečenském fenoménu“, který v rámci populace postihuje alespoň jedenkrát za život až 80 % dospělých osob. Zabývají se podrobněji nejčastějšími příznaky bolesti krční, hrudní a bederní páteře, kterými jsou drážděné kořenové nervy, poškozené meziobratlové ploténky, facetové klouby a sakroiliakální kloub, tzv. esíčko.

Na stránkách najdou zájemci o léčbu přehled léčebných diagnostických i miniinvazivních výkonů včetně pokročilých endoskopických metod – endoskopického ošetření výhřezů meziobratlových plotének, endoskopické rizotomie (denervace facetových kloubů) a epiduroskopie (odstranění vazivových srůstů na páteři). Průběh většiny z nich zachycují přiložená animační videa.

Sekce Průvodce léčbou seznamuje s postupem léčby v EuroPainClinics, službami, které pacientům nabízíme, a předkládá řadu praktických informací a doporučení. Nechybí samozřejmě možnost online objednání se na vstupní konzultaci. Stránky www.painback.eu jsou v anglické, české a slovenské verzi.

www.painback.eu

Připojte se k nám! FB epc1.eu!

Chcete být informovaní o novinkách z EuroPainClinics? Přihlaste se k odběru našeho Newsletteru právě zde!

painback-en