Dr. G. Michael Hess, expert EuroPainClinics

14. 4. 2016

Od letošního roku je nám v EuroPainClinics ctí spolupracovat s mimořádnou lékařskou osobností, jejíž vynikající profesionální renomé, hluboké profesní zkušenosti a odborná specializace obohacují znalostní platformu EuroPainClinics o inovativní podněty a přístupy k léčbě chronické bolesti zad.

Dr. G. Michael Hess je předním mezinárodním specialistou v oboru ortopedické chirurgie a intervenční léčby bolesti. Více než deset let se specializuje na pokročilé endoskopické výkony na páteři, kde disponuje excelentními zkušenostmi v technických a terapeutických postupech (specializace na endoskopické diskektomie, intradiskální terapie, radiofrekvenční denervace, vertebroplastika apod.). Jako Medical Director EuroPainClinics se podílí mj. na tvorbě metodik vzdělávacích programů EuroPainClinics pro lékaře-specialisty partnerských pracovišť a jejich uvedení do praxe. Dr. Hess působí především na mezinárodní lékařské půdě, ve Slovenské republice exkluzivně na partnerských pracovištích EuroPainClinics v Košicích a Bratislavě..

Profesní dráha Dr. Hesse je spojena s bohatou přednáškovou, prezentační a publikační činností. Své odborné znalosti předává pravidelně na mezinárodních prestižních kongresech, sympoziích a vzdělávacích wokrshopech. Je hlavním instruktorem mezinárodní Společnosti pro intervenční léčbu páteře (SIS, Spine Intervention Society) ve Spojených státech a Evropě v oboru ortopedické chirurgie a pokročilých miniinvazivních technik. Mezinárodní působnost dr. Hesse dokládá jeho aktivní členství v mnoha organizacích. Je členem German Interventional Spine Society (v letech 2006-2015 prezident), členem German Spine Society, British Pain Society, zakládajícím členem Světové federace miniinvazivních chirurgických technik na páteři (World Federation od Minimal Invasive Spine Surgery and Techniques Societies) a řady dalších institucí.

03-experts