Endoscopic Center & Stim Center – místa Vaší léčby

03. 7. 2017

Na webové stránky www.europainclinics.cz jsme pro snadnější orientaci v nabídce poskytované léčby nově zařadili dvě samostatné sekce, které představují dvě klíčové oblasti specializace EuroPainClinics  Endoscopic Center a Stim Center.

Endoscopic Center jsou specializovaná pracoviště léčby bolesti, která poskytují širokou škálu endoskopických výkonů pro precizní diagnostiku a terapii pacientů s bolestí zad. Naše dlouholetá praxe, špičkoví experti a klinická zkušenost s více než 2 000 úspěšně provedenými endoskopickými zákroky je potvrzením naší odbornosti a profesionálního a komplexního přístupu při léčbě našich pacientů. Sekce Endoscopic Center uvádí přehled příznaků spojených s nejčastějšími příčinami bolesti zad, jako jsou výhřezy plotének, přetrvávající bolest po operaci zad či bolest facetových kloubů, informuje o léčbě bolesti zad miniinvazivními a endoskopickými výkony a představuje jejich benefity.

Stim Center zastupuje diagnostická centra EuroPainClinics, která poskytují diagnostické vyšetření a odborné konzultace zájemcům o léčbu pomocí neurostimulátoru.

Z obou sekcí je zároveň možný přímý vstup do E-konzultace, prostřednictvím které se zájemci mohou objednat na vstupní vyšetření online cestou.

Endoscopiccenter_CZ

Stimcenter_CZ