EuroPainClinics působí aktuálně také ve Švédsku

30. 1. 2017

EuroPainClinics prostřednictvím svojí znalostní platformy rozšiřuje působnost do dalších evropských zemí! Od poloviny ledna je odborným garantem spolupracujícího pracoviště EuroPainClinics Sverige v švédském univerzitním městě Umeå

Integrované centrum EuroPainClinics Sverige je moderní klinické zařízení pro léčbu chronické bolesti, které se jako jedno z mála zařízení v celém Švédsku orientuje na intervenční léčbu bolesti prostřednictvím miniinvazivních a endoskopických výkonů. Klinika nabízí ambulantní péči a operační zákroky v rámci jednodenní chirurgie a zabezpečuje následnou rehabilitační léčbu ve spolupráci s renomovanou klinikou Specialist Kliniken v Umeå. Dr. Lars Walén, vedoucí lékař EuroPainClinics Sverige, uvádí: „Díky nejmodernějším léčebným technikám a bohatým klinickým zkušenostem našich expertů na léčbu bolesti poskytujeme terapeutická řešení a podporu všem, kteří hledají úlevu od bolesti s cílem udržet si aktivní a zdravý životní styl.

Pracoviště EuroPainClinics Sverige se specializuje na léčbu bolesti bederní páteře a určité typy bolesti hrudní a krční páteře. Nabízí široké portfolio od miniinvazivních terapeutických výkonů po pokročilé endoskopické operace poškozených meziobratlových plotének (endoskopická disektomie), epidurálních srůstů vznikajících po operacích páteře v důsledku tzv. failed back surgery syndromu (epiduroskopie) či facetových kloubů (endoskopická rizotomie). Všechny výkony poskytované v EuroPainClinics Sverige vycházejí z poznatků medicíny založené na důkazech (EBM, evidence base-medicine) a řídí se mezinárodními doporučeními SIS (Spine Intervention Society).

Umeå je hlavní město regionu Västerbotten v severním Švédsku, které je charakterizováno jako dynamicky se rozrůstající centrum kultury, techniky, vzdělání a lékařského výzkumu. Pro zájemce o léčbu bolesti zad nejen z celého Švédska je z hlediska dopravní dostupnosti výhodou výborná lokace integrovaného centra EuroPainClinics Sverige v těsné blízkosti mezinárodního letiště v Umeå.

www.europainclinics.se

epc-sverige
Foto: zdroj Specialist Kliniken, Umeå