Nová ambulance léčby bolesti zad otevřena v Košicích

30. 3. 2016

Pro pacienty z Košic a širokého okolí je na košické poliklinice Terasa nově otevřena specializovaná ambulance se zaměřením na léčbu chronické bolesti zad jako další partnerské klinické pracoviště EuroPainClinics.

Ambulance nabízí řadu tzv. miniinvazivních výkonů, které po určení místa-zdroje bolesti odstraňují její příčinu nebo přinášejí výraznou úlevu od bolesti zad (blokády mediálních ramének, blokády míšních nervů, provokační diskografie, radiofrekvenční termoablace, pulzní radiofrekvence, Disc FX aj.). Ambulance se nespecializuje na bolesti zad spojené s onkologickými diagnózami a na běžné bolesti pohybového aparátu.
Na ambulanci navazuje přímo na poliklinice Terasa zařízení jednodenní péče se zákrokovým sálem. Pacienti tak mají výhodu ambulantního ošetření a následného operačního zákroku doslova „pod jednou střechou“ – na jednom místě a v péči stejného týmu špičkových specialistů. Vedoucím lékařem ambulance je MUDr. Juraj Mláka, přední specialista na intervenční léčbu bolesti a oblast miniinvazivních a endoskopických výkonů na páteři.

Ordinační doba ambulance:
Úterý od 13.00 – 19.00 hod.
Středa od 10.00 – 19.00 hod.
Čtvrtek od 8.00 – 14.00 hod.

Objednání ke vstupní konzultaci je možné na tel. čísle +421 911 708 897.
(K návštěvě přineste s sebou, prosím: výsledky magnetické rezonance, počítačové (CT) tomografie – nejlépe na CD, celkovou zdravotní zprávu, žádanku od odborného lékaře, kartičku pojištěnce, občanský průkaz).

Ceník výkonů zde