EuroPainClinics Horský beh Bardejov 2. 10. 2021

Druhý ročník terénního běhu v malebném prostředí Nízkych Beskýd v blízkosti Bardejova a Bardejovských kúpel‘ov se uskuteční dne 2. října. Zváni jsou běžci z řad amatérských i vrcholových sportovců, jednotlivci, rodiny i sportovní kluby. Připraveny jsou opět dvě trasy, a to kúpel‘ová sedmička na 7 km s převýšením 180 metrů a krossový půlmaraton na 22 km s převýšením 1000 metrů.

V loňském roce Horský beh Bardejov zaznamenal s téměř třemi sty registrovanými závodníky a závodnicemi všech věkových kategorií velký úspěch a nezbývá než si přát, aby letošní účast byla ještě více hojná a počasí přálo, stejně jako vývoj pandemické situace.

Zájemce srdečně zveme k účasti na dni plném zážitků, adrenalinu a dobrého pocitu z vlastního sportovního výkonu!

Informace o průběhu závodu, propozice tras a registrace (do 29.9.2021) najdete na webových stránkách www.epcrun.sk

Těšíme se na vaši účast!

Účastníci 1. ročníku EuroPainClinics Horský beh Bardejov 2020

 
Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace