Dr. Krzysztof Łokas

specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu, ortopedický chirurg

Dr. Krzysztof Lokas je přední polský ortopedický chirurg se specializací na miniinvazivní a endoskopické výkony na páteři. V této oblasti je specialistou na transforaminální a translaminární endoskopickou diskektomii, předmětem jeho profesního zájmu je vertebroplastika, nukleoplastika, zabývá se léčbou degenerativního onemocnění páteře, skoliózy, spondylolistézy a léčbou bolesti radiofrekvenčními technikami. Je držitelem diplomu specialisty na ortopedickou chirurgii a traumatologii.

Působí jako hlavní spinální chirurg a konzultant pro chirurgii páteře na klinice Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku Białej a současně je hlavním asistentem, ortopedickým a traumatologickým chirurgem a konzultantem pro chirurgii páteře v okresní nemocnici v Zakopaném.

Od roku 2012 je lékařem Polské atletické asociace, v r. 2015 byl týmovým lékařem na Letní univerziádě v Gwangju. Aktivně se účastní odborných sympozií a vzdělávacích workshopů (Irán, Francie, Bulharsko, Mexiko, Brazílie, Irsko) a působí jako školitel MaxMore Spine Products.

Lékařské vzdělání získal na Jagellonské univerzitě v Krakowě, kde také jako odborný asistent vedl přípravu a odborné přednášky pro rezidenty vzdělávacího programu Ortopedická chirurgie a zahraniční studenty.

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém online objednání!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář online objednání a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatné online objednání