MUDr. Róbert Rapčan, Ph.D., MBA, FIPP

medicínský ředitel EPC Health Invest, SE

MUDr. Róbert Rapčan, Ph.D., MBA, FIPP, je přední evropský specialista pro miniinvazivní a endoskopickou léčbu zad certifikovaný ve Švédsku, Velké Británii, v České republice a na Slovensku. Dlouhodobě rozvíjí trend implementace miniinvazivních a endoskopických technik a nejnovějších medicínských technologií do klinické praxe pracovišť EuroPainClinics a jako medicínský garant se podílí na jejich kontinuálním rozvoji na tuzemské a mezinárodní úrovni. Od roku 2013 je držitelem prestižní certifikace FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice) světové instituce World Institute of Pain (WIP). Od roku 2016 je jmenován do významné funkce FIPP Examiner – člen zkušební komise a examinátor mezinárodních zkoušek FIPP.

Profesní dráha MUDr. Rapčana je spojena s mnohaletou působností v řadě významných klinických pracovišť, kde zastával vícero klíčových pozic. Více než 16 let působil ve Švédsku, především v univerzitní nemocnici Norrland v Umeå a General Hospital Hudiksvall. V letech 2005 až 2010 byl vedoucím lékařem oddělení anesteziologie a intervenční léčby bolesti v United Kingdom Specialist Hospital ve Velké Británii. V období 2008 až 2010 zastával funkci lékařského ředitele nemocnice Shepton Mallet Treatment Centre.

MUDr. Rapčan se intenzivně̌ věnuje odbornému publikování a jako organizátor i přednášející se pravidelně̌ účastní mezinárodních a tuzemských kongresů, sympozií a workshopů. Je recenzentem odborného časopisu Pain Medicine Ukraine.

Od roku 2019 je MUDr. Rapčan jmenován členem Poradního výboru mezinárodního edukačního portálu PainCast. Portál sdružuje více než 4000 lékařů z oboru léčby bolesti ze 145 zemí celého světa a jeho partnerem je mj. organizace World Institut of Pain (WIP).

Členství

  • Slovenská intervenční společnost pro léčbu bolesti (SIA) – zakládající člen a prezident
  • Spine Intervention Society (SIS)
  • World Institute of Pain (WIP)
  • International Neuromodulation Society (INS)
  • European Society of Regional Anaesthesia (ESRA)
  • Slovenská společnost pro studium a léčbu bolesti (SSSLB)
  • Polská společnost intervenční léčby bolesti

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém online objednání!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář online objednání a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatné online objednání