Dr. Ivan Grgurev, FEBPRM

Dr. Ivan Grgurev, FEBPRM, je přední evropský konzultant v oblasti fyzikální a rehabilitační medicíny a algiatrie. Je specialistou v oblasti fyzikální a rehabilitační medicíny, sportovní medicíny a revmatologie a odborník na léčbu bolesti za použití intervenčních technik pod skiaskopickým ultrazvukovým vedením. Je držitelem prestižního certifikátu UEMS PMR-Fellow of European Board for Physical and Rehabilitation Medicine (FEBPRM). Působil jako lékař Chorvatské fotbalové federace (certifikovaný UEFA) a lékařský ředitel chorvatské futsalové reprezentace. Je členem správní rady Chorvatské společnosti fyzikální a rehabilitační medicíny.

Dr. Ivan Grgurev je zakladatelem polikliniky Korakas Clinic v městech Split a Vodice.

Členství:

  • Chorvatská společnost fyzikální a rehabilitační medicíny
  • Chorvatská revmatologická společnost
  • Člen rady UEMS PRM

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace
Dovolujeme si vás informovat o dočasném omezení provozu na našich pracovištích během léta: Praha 04.07. - 06.07., 25.07. - 05.08., Brno 04.07. - 06.07., 18.07. - 29.07., 15.08. - 19.08., Ostrava 27.06. - 08.07., Hradec Králové 04.07. - 06.07., 18.07. - 29.07. »