Dr. Wojciech Nierodziński

Dr. Wojciech Nierodziński je přední polský a evropský lékař-specialista na léčbu bolesti. Absolvoval lékařskou univerzitu v Bialystoku a získal atestaci v oboru anesteziologie a intenzivní péče. Působil ve Fakultní nemocnici v Białystoku a v nemocnici Ministerstva vnitra a správy v Białystoku a ve Varšavě. V současnosti pracuje v provinční integrované nemocnici v Bialystoku a v nezávislých centru veřejného zdravotnictví v Mońki a spolupracuje s týmem okresní nemocnice v Zambróve.

Působil dlouhodobě ve fakultních nemocnicích v Irsku (Rotunda Mater Misericordiae, Cappagh nemocnice v Dublinu), kde prohluboval své znalosti v oboru anesteziologie, intenzivní péče a léčba bolesti. Během své profesionální kariéry pokračoval ve vzdělávání v oblasti mininvazivních a endoskopických metod v léčbě bolesti na prestižních britských klinikách včetně Guy ‚s Hospital a St. Thomas Hospital v Londýně.

Dr. Nierodzinski je prvním lékařem v Polsku, který provedl termolýzu v periferním nervovém systému. V současnosti působí také na klinice léčby bolesti v Bialystoku, která je spolupracujícím pracovištěm využívajícím znalostní platformu EuroPainClinics, kde se zaměřuje na různé typy bolestivých syndromů, léčbu migrény, bolestí zad a post-traumatickou a neuropatickou bolest. Je autorem řady odborných článků a přednášek věnovaných miniinvazivním a endoskopickým metodám léčby bolesti a regionální anestezii.

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace
Dovolujeme si vás informovat o dočasném omezení provozu na našich pracovištích během léta: Praha 04.07. - 06.07., 25.07. - 05.08., Brno 04.07. - 06.07., 18.07. - 29.07., 15.08. - 19.08., Ostrava 27.06. - 08.07., Hradec Králové 04.07. - 06.07., 18.07. - 29.07. »