Pojištěnci VZP v Hradci Králové od 19. 10. 2020

Vážení pacienti,

dovolujeme si oznámit, že s platností od 19. října 2020 jsou na pracovišti EuroPainClinics Hradec Králové přijímáni nově také pojištěnci Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP, 111).

O možnosti léčby a objednání se můžete je možné se kdykoliv informovat prostřednictvím bezplatné online služby E-konzultace. Tato služba slouží primárně k tomu, aby se pacient předem před samotnou návštěvou informoval, zda by léčba miniinvazivními a endoskopickými výkony mohla být vhodným řešením jeho zdravotních obtíží spojených s bolestí zad. Tímto šetříme čas pacienta a případné náklady spojené s cestováním na pracoviště. Z lékařského hlediska zároveň napomáháme zrychlení a zpřesnění při stanovení léčebného plánu. 

Využijte službu E-konzultace právě zde: www.ekonzultace.cz

Odeslaná E-konzultace prochází předběžným lékařským posouzením lékařem-specialistou, který rozhodne, zda léčba může být vhodným řešením či nikoliv. V případě kladného vyhodnocení navrhneme pacientovi termín vstupního vyšetření, v jehož rámci probíhá komplexní diagnostika bolesti zad a stanovení léčebného plánu. Pokud není léčba vyhodnocena jako vhodná, také o tomto výsledku je pacient písemně informován.

Přečtěte si, jak přesně funguje proces E-konzultace zde v článku

V Hradci Králové najdete pracoviště EuroPainClinics v městské části Věkoše, na ulici Jana Černého 545/48. Sídlo je ve 2. patře v budově RAAL TRANS a.s. Parkování u budovy je možné. V blízkosti se nachází zastávka MHD Jana Černého (bus 13, 15).

Na vaši návštěvu se těší

tým EuroPainClinics Hradec Králové


Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace
Letní dovolené na pracovištích EuroPainClinics »