Dr. Wojciech Nierodziński

#

Dr. Wojciech Nierodziński je přední polský a evropský lékař-specialista na léčbu bolesti. Absolvoval lékařskou univerzitu v Bialystoku a získal atestaci v oboru anesteziologie a intenzivní péče. Působil ve Fakultní nemocnici v Białystoku a v nemocnici Ministerstva vnitra a správy v Białystoku a ve Varšavě. V současnosti pracuje v provinční integrované nemocnici v Bialystoku a v nezávislých centru veřejného zdravotnictví v Mońki a spolupracuje s týmem okresní nemocnice v Zambróve.

Dlouhodobě působil ve fakultních nemocnicích v Irsku (Rotunda Mater Misericordiae, Cappagh nemocnice v Dublinu), kde prohluboval své znalosti v oboru anesteziologie, intenzivní péče a léčba bolesti. Během své profesionální kariéry pokračoval ve vzdělávání v oblasti mininvazívnych metod v léčbě bolesti na prestižních britských klinikách včetně Guy ‚s Hospital a St. Thomas Hospital v Londýně.

Dr. Nierodzinski je prvním lékařem v Polsku, který provedl termolýzu v periferním nervovém systému. V současnosti působí také na klinice léčby bolesti v Bialystoku, která je spolupracujícím pracovištěm využívajícím znalostní platformu EuroPainClinics, kde se zaměřuje na různé typy bolestivých syndromů, léčbu migrény, bolestí zad a post-traumatickou a neuropatickou bolest. Je autorem mnoha odborných článků a přednášek věnovaných mininvazivním metodám léčby bolesti a regionální anestezii.