MUDr. Róbert Tirpák, FIPP

doc

Vedoucí lékař Kliniky miniinvazivní a endoskopické léčby zad, Specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu zad

MUDr. Róbert Tirpák je prvním lékařem v České republice, který je držitelem prestižní mezinárodní lékařské certifikace FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice). Tuto certifikaci uděluje světová organizace World Institute of Pain (WIP) pro oblast léčby bolesti a je potvrzením profesních kompetencí lékaře v přesném a bezpečném ovládání miniinvazivních a endoskopických technik a opravňující (spolu s národní licencí) k jejich výkonu po celém světě.

PROFESNÍ DRÁHA A VZDĚLÁNÍ

MUDr. Tirpák disponuje bohatými zahraničními zkušenostmi, které získal při mnohaletém výkonu své praxe v řadě prestižních klinických zařízeních ve Velké Británii, např. v Chesterfield Royal Hospital, North Middlesex University Hospital, Homerton University Hospital či Royal Brompton Hospital v Londýně.
Atestaci získal v oboru anesteziologie a intenzivní medicína. Je certifkovaným algeziologem a držitelem certifikátu v oboru manuální a myoskeletální medicíny. Intenzivně se podílí na publikování v odborných periodicích a věnuje se aktivní přednáškové a vzdělávací činnosti.

ČLENSTVÍ

MUDr. Tirpák je členem řady odborných společností jako Česká lékařská komora, Slovenská lékařská komora, GMC-General Medical Council (Velká Británie), Spine Intervention Society (SIS), Společnosti pro studium a léčbu bolesti ČLS JEP, České akupunkturistické společnosti ČLS JEP, Společnosti pro myoskeletální medicínu ČLS JEP.

VÝZKUM, PUBLIKACE A PROFESIONÁLNÍ AKTIVITY

MUDr. Tirpák je autorem a spoluautorem řady odborných článků vydaných v tuzemských a zahraničních vědeckých časopisech a intenzivně se věnuje se aktivní přednáškové a vzdělávací činnosti.

ZÁJMY

Ve volném čase se MUDr. Tirpák věnuje svojí rodině a sportu. Více než deset let se věnoval na vrcholové mezinárodní úrovni modernímu tanci.