Klinika neurointervenční léčby zad EuroPainClinics Ostrava

EuroPainClinics Ostrava

Vážení pacienti, v souvislosti s epidemiologickou situací Covid-19 věnujte, prosím, pozornost dokumentu Aktuální pravidla provozu pracovišť EuroPainclinics

Klinika neurointervenční léčby zad EuroPainClinics Ostrava je vysoce specializované pracoviště poskytující precizní diagnostiku a léčbu bolesti zad nejčastěji spojené s bolestí bederní páteře v důsledku výhřezu meziobratlové ploténky a bolestí zad po operaci páteře v důsledku syndromu selhání operační léčby (FBSS, failed back surgery syndrom) a s dalšími zdravotními indikacemi v oblasti dolní části zad. Poskytuje dále neurointervenční léčbu v oblasti velkých kloubů.
Síť klinických pracovišť EuroPainClinics je svým specifickým zaměřením v současnosti jediným klinickým zařízením tohoto typu v České republice, kde působí na čtyřech místech: v Ostravě, Praze, Brně a Hradci Králové.

EuroPainClinics Ostrava poskytuje široké spektrum neurointervenčních výkonů pod kontrolou RTG C-ramene. Hlavním přínosem pracoviště je komplexní přístup k léčbě – poskytován je ucelený systém zdravotní péče od ambulantního ošetření až po operační výkon, což šetří čas pacienta a urychluje léčebný proces.

JAK SE OBJEDNAT?

O možnosti léčby a objednání na vstupní vyšetření je možné se kdykoliv informovat prostřednictvím bezplatné online služby E-konzultace.
DŮLEŽITÉ: Praktické informace o průběhu služby E-konzultace krok za krokem najdete zde v informačním Průvodci

KDE NÁS NAJDETE?

Sídlo pracoviště se nachází v budově Zdravotního střediska Mediland – 1. patro (ukázka budovy viz fotogalerie níže), Zdeňka Chalabaly 3041/2, Ostrava – Bělský Les.

Zdravotní péče na pracovišti EuroPainClinics Ostrava je plně hrazena hlavními zdravotními pojišťovnami (mimo VZP). Aktuální přehled najdete zde

Lékařský tým specialisté pro vaši léčbu

Na pracovišti EuroPainClinics Ostrava působí atestovaní algeziologové a specialisté na neurointervenční a endoskopickou léčbu bolesti týmu medicínského ředitele EuroPainClinics a předního evropského intervenčního algeziologa MUDr. Róberta Rapčana, PhD, MBA, FIPP
MUDr. Jan Farkaš
MUDr. L’ubomír P
oliak
MUDr. Peter Lenčéš

Důležité upozornění pro pacienty ➔

Ordinační hodiny

pondělí08:00 – 12:00
13:00 – 16:30
úterý08:00 – 12:00
13:00 – 16:30
středa08:00 – 12:00
13:00 – 16:30
čtvrtek08:00 – 12:00
13:00 – 16:30
pátek08:00 – 12:00
13:00 – 16:30
sobotazavřeno
nedělezavřeno

Kde nás najdete?

Fotogalerie

Provozovatel zdravotnického zařízení je EuroPainClinics Ostrava a.s., Zdeňka Chalabaly 3041/2, Bělský Les, 700 30 Ostrava, IČ: 07818891

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace