Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Ostrava

EuroPainClinics Ostrava

Vážení pacienti,
v souvislosti s epidemiologickou situací Covid-19 věnujte, prosím, pozornost dokumentu Aktuální pravidla provozu pracovišť EuroPainclinics

Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Ostrava je vysoce specializované pracoviště poskytující precizní diagnostiku a léčbu bolesti zad nejčastěji spojené s bolestí bederní páteře v důsledku výhřezu meziobratlové ploténky a bolestí zad po operaci páteře v důsledku syndromu selhání operační léčby (FBSS, failed back surgery syndrom) a s dalšími klinickými indikacemi v oblasti dolní části zad. Síť pracovišť EuroPainClinics je svým specifickým zaměřením v současnosti jediným klinickým zařízením tohoto typu v České republice, kde působí na čtyřech místech: v Ostravě, Praze, Brně a Hradci Králové.

JAK SE OBJEDNAT?

O možnosti léčby a objednání na vstupní vyšetření je možné se kdykoliv informovat prostřednictvím bezplatné online služby E-konzultace.
Více o průběhu této služby najdete v článku zde

KDE NÁS NAJDETE?

Sídlo pracoviště se nachází v budově Zdravotnického střediska Mediland – 1. patro (ukázka budovy viz fotogalerie níže), Zdeňka Chalabaly 3041/2, Ostrava – Bělský Les.

Zdravotní péče na pracovišti EuroPainClinics Ostrava je plně hrazena všemi hlavními českými zdravotními pojišťovnami. Aktuální přehled najdete zde

Pracoviště EuroPainClinics Ostrava poskytuje široké spektrum miniinvazivních a endoskopických výkonů pod kontrolou RTG C-ramene a videonavigace. Hlavním přínosem pracoviště je komplexní přístup k léčbě – poskytován je ucelený systém zdravotní péče od ambulantního ošetření až po operační výkon, což šetří čas pacienta a urychluje léčebný proces.

Vedoucím lékařem pracoviště je MUDr. Róbert Rapčan, PhD., MBA, FIPP, medicínský ředitel EuroPainClinics, intervenční algeziolog a přední evropský specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu zad. Lékařem ostravského pracoviště je atestovaný algeziolog a specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu bolesti MUDr. Jan Farkaš.

Důležité upozornění pro pacienty ➔

Ordinační hodiny

pondělí08:00 – 12:00
13:00 – 16:30
úterý08:00 – 12:00
13:00 – 16:30
středa08:00 – 12:00
13:00 – 16:30
čtvrtek08:00 – 12:00
13:00 – 16:30
pátek08:00 – 12:00
13:00 – 16:30
sobotazavřeno
nedělezavřeno

Napište nám!

Kde nás najdete?

Fotogalerie

Provozovatel zdravotnického zařízení je EuroPainClinics Ostrava a.s., Zdeňka Chalabaly 3041/2, Bělský Les, 700 30 Ostrava, IČ: 07818891

Sdílet tento článek přátelům

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace