Klinika miniinvazivní léčby zad EuroPainClinics Ostrava

EuroPainClinics Ostrava

Klinika miniinvazivní léčby zad EuroPainClinics Ostrava je vysoce specializované pracoviště poskytující precizní diagnostiku a léčbu bolesti zad nejčastěji spojené s bolestí bederní páteře v důsledku výhřezu meziobratlové ploténky a bolestí zad po operaci páteře v důsledku syndromu selhání operační léčby (FBSS, failed back surgery syndrom) a s dalšími zdravotními indikacemi v oblasti dolní části zad. Poskytuje dále miniinvazivní denervační výkony v oblasti velkých kloubů, a regenerativní léčbu autologní plazmou.

EuroPainClinics Ostrava poskytuje široké spektrum miniinvazivních výkonů pod kontrolou RTG C-ramene. Hlavním přínosem pracoviště je komplexní přístup k léčbě – poskytován je ucelený systém zdravotní péče od ambulantního ošetření až po pokročilý výkon, což šetří čas pacienta a urychluje léčebný proces.

hodiny

Ordinační hodiny

pondělí08:00 – 11:00
12:30 – 15:30
úterý07:00 – 12:00
12:30 – 13:30
středa08:00 – 12:00
12:30 – 14:30
čtvrtek07:00 – 12:00
12:30 – 13:30
pátek08:00 – 12:00
12:30 – 14:30
sobotazavřeno 
nedělezavřeno 
 

Jak se objednat?

O možnosti léčby a objednání na vstupní vyšetření je možné se kdykoliv informovat prostřednictvím bezplatné online služby E-konzultace. Praktické informace o průběhu služby E-konzultace krok za krokem najdete zde v informačním Průvodci

Kde nás najdete?

Sídlo pracoviště se nachází v budově Zdravotního střediska Mediland – 1. patro (viz fotogalerie níže), Zdeňka Chalabaly 3041/2, Ostrava – Bělský Les. Zdravotní péče na pracovišti EuroPainClinics Ostrava je plně hrazena hlavními zdravotními pojišťovnami. Aktuální přehled najdete zde

Lékařský tým – specialisté pro vaši léčbu

Na pracovišti EuroPainClinics Ostrava působí atestovaní algeziologové a specialisté na miniinvazivní a endoskopickou léčbu bolesti týmu medicínského ředitele EuroPainClinics a předního intervenčního algeziologa MUDr. Róberta Rapčana, PhD, MBA, FIPP.

Všichni lékaři působící na pracovišti jsou držiteli mezinárodní lékařské certifikace FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice), kterou uděluje světová organizace World Institut of Pain. Certifikace je potvrzením profesní kompetence ve výkonu intervenčních technik při léčbě bolesti a opravňuje lékaře (spolu s národní licencí) k jejich výkonu po celém světě.
MUDr. Jan Farkaš, FIPP
MUDr. Ľubomír P
oliak, FIPP
MUDr. Peter Lenčéš, FIPP

hodiny

Důležité upozornění pro pacienty ➔

 

 

mapa

Kde nás najdete?

 galéria

Fotogalerie

Provozovatel zdravotnického zařízení je EuroPainClinics Ostrava a.s., Zdeňka Chalabaly 3041/2, Bělský Les, 700 30 Ostrava, IČ: 07818891

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace