OZNÁMENÍ – DOVOLENÁ LÉTO 2024


Vážení pacienti,

dovolujeme si vás informovat, že v období od 24. 6. do 4. 7. 2024 bude pracoviště EuroPainClinics Ostrava z důvodu dovolené zavřeno.

Pro objednání můžete i během této doby kdykoliv využít bezplatnou službu E-konzultace na odkazu www.ekonzultace.cz. Vyhodnocení vaší E-konzultace se budeme věnovat co nejdříve po návratu do běžného provozu, kdy však může dojít k menší časové prodlevě. Prosíme proto předem o vaše strpení při očekávání odpovědi. Děkujeme.

Na vaši návštěvu na našem pracovišti se budeme těšit opět od 8. 7. 2024.

Přejeme vám krásné prožití léta a příjemnou dovolenou!
Tým EuroPainClinics Ostrava

——————————————————————–

Klinika miniinvazivní léčby zad EuroPainClinics Ostrava je vysoce specializované pracoviště poskytující precizní diagnostiku a léčbu bolesti zad nejčastěji spojené s bolestí bederní páteře v důsledku výhřezu meziobratlové ploténkybolestí zad po operaci páteře v důsledku syndromu selhání operační léčby (FBSS, failed back surgery syndrom) a s dalšími zdravotními indikacemi v oblasti dolní části zad. Poskytuje dále miniinvazivní denervační výkony v oblasti velkých kloubů a regenerativní léčbu autologní plazmou pod RTG/USG navigací. Síť pracovišť EuroPainClinics je svým specifickým zaměřením v současnosti jediným klinickým zařízením tohoto typu v České republice, kde působí na šesti místech: v Praze, Hradci Králové, Plzni, Brně, Ostravě a Olomouci.

EuroPainClinics Ostrava poskytuje široké spektrum miniinvazivních výkonů pod kontrolou RTG C-ramene. Hlavním přínosem pracoviště je komplexní přístup k léčbě – poskytován je ucelený systém zdravotní péče od ambulantního ošetření až po pokročilý výkon, což šetří čas pacienta a urychluje léčebný proces.

Informace o zdravotních pojišťovnách

Zdravotní péče na pracovišti EuroPainClinics Ostrava je plně hrazena pojišťovnami VZP, OZP, VoZP, ZPMV, RBP a ČPZP.

Pojišťovna 111 VZP
Pojišťovna 201 VOZP
Pojišťovna 205 ČPZP
Pojišťovna 207 OZP
Pojišťovna 211 ZP MV ČR
Pojišťovna 213 RBP
EuroPainClinics Ostrava

Kdo vás léčí

MUDr., Jan Rulíšek, Ph.D.

MUDr. Jan Farkaš, FIPP

Vedoucím lékařem pracoviště je MUDr. Jan Farkaš, FIPP, specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu zad, atestovaný algeziolog, anesteziolog a intenzivista. Držitel mezinárodní lékařské certifikace FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice) pro oblasti intervenční léčby bolesti a certifikátu ALS (Advanced Life Support) s odborným výcvikem medicínských postupů určených k efektivní léčbě náhlé zástavy oběhu a kritických stavů. 

MUDr. Jan Farkaš, FIPP

Jak se objednat

Pro informace o možnosti léčby a objednání využijte bezplatnou službu E-konzultace

czech-english

Důležité informace pro pacienty
Important information for foreign patients

Čtěte více / Read more ➔

epc-hodiny

Ordinační hodiny

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

08:00 – 15:30

07:00 – 13:30

08:00 – 14:30

07:00 – 13:30

08:00 – 14:30

zavřeno

zavřeno


epc-blank

Pauza na oběd

Pauza na oběd v pondělí

12:00 – 12:30

11:00 – 12:30

Jak se k nám dostanete?

  • Sídlo pracoviště se nachází v budově Zdravotního střediska Mediland – 1. patro, Zdeňka Chalabaly 3041/2, Ostrava – Bělský Les.

 

 

Vítejte v EuroPainClinics Ostrava!

Provozovatel zdravotnického zařízení je EuroPainClinics Ostrava a.s., Zdeňka Chalabaly 3041/2, 700 30 Ostrava-Bělský Les, IČ: 07818891