Klinika miniinvazivní léčby zad EuroPainClinics Ostrava je vysoce specializované pracoviště poskytující precizní diagnostiku a léčbu bolesti zad nejčastěji spojené s bolestí bederní páteře v důsledku výhřezu meziobratlové ploténkybolestí zad po operaci páteře v důsledku syndromu selhání operační léčby (FBSS, failed back surgery syndrom) a s dalšími zdravotními indikacemi v oblasti dolní části zad. Poskytuje dále miniinvazivní denervační výkony v oblasti velkých kloubů a regenerativní léčbu autologní plazmou pod RTG/USG navigací. Síť pracovišť EuroPainClinics je svým specifickým zaměřením v současnosti jediným klinickým zařízením tohoto typu v České republice, kde působí na šesti místech: v Praze, Hradci Králové, Plzni, Brně, Ostravě a Olomouci.

EuroPainClinics Ostrava poskytuje široké spektrum miniinvazivních výkonů pod kontrolou RTG C-ramene. Hlavním přínosem pracoviště je komplexní přístup k léčbě – poskytován je ucelený systém zdravotní péče od ambulantního ošetření až po pokročilý výkon, což šetří čas pacienta a urychluje léčebný proces.

Informace o zdravotních pojišťovnách

Zdravotní péče na pracovišti EuroPainClinics Ostrava je plně hrazena pojišťovnami VZP, OZP, VoZP, ZPMV, RBP a ČPZP.

EuroPainClinics Ostrava

Kdo vás léčí

MUDr., Jan Rulíšek, Ph.D - circle.

MUDr. Jan Farkaš, FIPP

Hlavním lékařem pracoviště je MUDr. Jan Farkaš, FIPP, specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu zad, atestovaný algeziolog, anesteziolog a intenzivista. Držitel mezinárodní lékařské certifikace FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice) pro oblasti interveční léčby bolesti a certifikátu ALS (Advanced Life Support) s odborným výcvikem medicínských postupů určených k efektivní léčbě náhlé zástavy oběhu a kritických stavů. 

MUDr. Jan Farkaš, FIPP

Jak se objednat

Pro informace o možnosti léčby a objednání využijte bezplatnou službu E-konzultace

czech-english

Důležité informace pro pacienty
Important information for foreign patients

Čtěte více / Read more ➔

epc-hodiny

Ordinační hodiny

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

08:00 – 15:30

07:00 – 13:30

08:00 – 14:30

07:00 – 13:30

08:00 – 14:30

zavřeno

zavřeno


epc-blank

Pauza na oběd

Pauza na oběd v pondělí

12:00 – 12:30

11:00 – 12:30

Jak se k nám dostanete?

  • Sídlo pracoviště se nachází v budově Zdravotního střediska Mediland – 1. patro, Zdeňka Chalabaly 3041/2, Ostrava – Bělský Les.

 

 

Vítejte v EuroPainClinics Ostrava!

Provozovatel zdravotnického zařízení je EuroPainClinics Ostrava a.s., Zdeňka Chalabaly 3041/2, 700 30 Ostrava-Bělský Les, IČ: 07818891