Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Ostrava

Zahajujeme provoz od 1. 9. 2020 – objednejte se již nyní! – E-konzultace

EuroPainClinics Ostrava

V souvislosti s epidemiologickou situací Covid-19 věnujte, prosím, pozornost dokumentu Aktuální pravidla provozu pracovišť EuroPainclinics

Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics je vysoce specializované pracoviště poskytující precizní diagnostiku a léčbu bolesti zad nejčastěji spojené s bolestí bederní páteře v důsledku výhřezu meziobratlové ploténky a bolestí zad po operaci páteře v důsledku syndromu selhání operační léčby (FBSS, failed back surgery syndrom) a s dalšími klinickými indikacemi v oblasti dolní části zad. Portfolio poskytovaných výkonů zahrnuje dále speciální miniinvazivní výkony pro léčbu vybraných typů bolesti hrudní a krční páteře. Svým specifickým zaměřením je v současnosti jediným klinickým zařízením tohoto typu v České republice. Mimo nově otevírané pracoviště v Ostravě jsou již v provozu pracoviště v Praze a Brně, a od 15.9. také v Hradci Králové.

Specializované pracoviště EuroPainClinics Ostrava zahajuje svůj provoz od 1. 9. 2020, informovat se o možnosti léčby a objednání na vstupní vyšetření je možné již od 1. 7. 2020 prostřednictvím bezplatné online služby E-konzultace.

Sídlo pracoviště je v budově zdravotního střediska Mediland, Ostrava – Bělský Les.

Zdravotní péče na pracovišti EuroPainClinics Ostrava je plně hrazena všemi hlavními českými zdravotními pojišťovnami, mimo VZP.

Pracoviště EuroPainClinics Ostrava poskytuje široké spektrum miniinvazivních a endoskopických výkonů pod kontrolou RTG C-ramene a videonavigace. Hlavním přínosem pracoviště je komplexní přístup k léčbě – poskytován je ucelený systém zdravotní péče od ambulantního ošetření až po operační výkon, což šetří čas pacienta a urychluje léčebný proces.

Vedoucím lékařem je MUDr. Róbert Rapčan, PhD., MBA, FIPP, medicínský ředitel EuroPainClinics, intervenční algeziolog a přední evropský specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu zad.

Důležité upozornění pro pacienty ➔

Ordinační hodiny

pondělí08:00 – 12:00
13:00 – 16:30
úterý08:00 – 12:00
13:00 – 16:30
středa08:00 – 12:00
13:00 – 16:30
čtvrtek08:00 – 12:00
13:00 – 16:30
pátekzavřeno
sobotazavřeno
nedělezavřeno

Napište nám!

Kde nás najdete?

Provozovatel zdravotnického zařízení je EuroPainClinics Ostrava a.s., Antala Staška 1859/34, Krč, 140 00 Praha, IČ: 07818891

Sdílet tento článek přátelům

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace
Omezení provozu na pracovištích EuroPainClinics z důvodu letních dovolených