Klinika miniinvazivní léčby zad EuroPainClinics Milovice (okres Nymburk) je specializované pracoviště poskytující precizní diagnostiku a léčbu bolesti zad nejčastěji spojené s bolestí bederní páteře v důsledku výhřezu meziobratlové ploténkybolestí zad po operaci páteře v důsledku syndromu selhání operační léčby (FBSS, failed back surgery syndrom) a s dalšími zdravotními indikacemi v oblasti dolní části zad. Provozovatelem pracoviště je Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Praha.

Pracoviště poskytuje široké spektrum miniinvazivních výkonů pod kontrolou ultrazvuku. Hlavním přínosem pracoviště je komplexní přístup k léčbě – poskytován je ucelený systém zdravotní péče od ambulantního ošetření až po pokročilý výkon, což šetří čas pacienta a urychluje léčebný proces. Indikace pacientů na perkutánní endoskopické výkony pod kontrolou RTG a videonavigace probíhá ve spolupráci s pracovištěm EuroPainClinics Praha.

V rámci komplexního léčebného plánu nabízíme pacientům možnost využití fyzioterapie na pracovišti EuroPainClinics Fyzio Hradec Králové. Více informací a objednání na www.fyzioepc.cz

Informace o zdravotních pojišťovnách

Zdravotní péče je plně hrazena pojišťovnami VZP, OZP, VoZP, ZPMV, ZP Škoda, RBP a ČPZP.

Pojišťovna 111 VZP
Pojišťovna 201 VOZP
Pojišťovna 205 ČPZP
Pojišťovna 207 OZP
Pojišťovna 211 ZP MV ČR
Pojišťovna 213 RBP
Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Milovice

Kdo vás léčí

MUDr., Róbert Tirpák, FIPP

MUDr. Róbert Tirpák, FIPP

MUDr., Mychajlo Zakharchenko - circle

MUDr. Mychajlo Zakharchenko

Vedoucím lékařem pracoviště je MUDr. Róbert Tirpák, FIPP, specialista na miniinvazivní a endoskopickou uléčbu zad, atestovaný algeziolog, anesteziolog a intenzivista. První lékař v České republice, který získal prestižní mezinárodní lékařskou certifikaci FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice).

Mudr. Róbert Tirpák, FIPP

MUDr. Mychajlo Zakharchenko, specialista na miniinvazivní léčbu zad, atestovaný anesteziolog-intenzivista. Dlouhodobě se věnuje oboru intervenční léčby bolesti. Držitel evropského certifikátu v intenzivní péči (European Diploma in Intenzive Care Medicine, EDIC).

MUDr. Mychajlo Zakharchenko

Jak se objednat

Pro informace o možnosti léčby a objednání využijte bezplatnou službu E-konzultace

czech-english

Důležité informace pro pacienty
Important information for foreign patients

Čtěte více / Read more ➔

epc-hodiny

Ordinační hodiny

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

zavřeno

zavřeno

zavřeno

zavřeno

08:00 – 16:00

zavřeno

zavřeno

Jak se k nám dostanete?

  • GPS: 50.22896571141351, 14.864635451818804
  • MHD spojení:

Provozovatel zdravotnického zařízení je EuroPainClinics Praha a.s., Starochodovská 1750/91, Chodov, 149 00 Praha, IČO 24853691