Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Brno

Vážení pacienti, v souvislosti s epidemiologickou situací Covid-19 věnujte, prosím, pozornost dokumentu Aktuální pravidla provozu pracovišť EuroPainclinics

Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Brno  je vysoce specializované pracoviště poskytující precizní diagnostiku a léčbu akutní a chronické bolesti zad nejčastěji spojené s bolestí bederní páteře v důsledku výhřezu meziobratlové ploténky a bolestí zad po operaci páteře v důsledku syndromu selhání operační léčby (FBSS, failed back surgery syndrom) a s dalšími klinickými indikacemi v oblasti dolní části zad. Síť pracovišť EuroPainClinics je svým specifickým zaměřením v současnosti jediným klinickým zařízením tohoto typu v České republice, kde působí na čtyřech místech: v Brně, Praze, Hradci Králové a Ostravě.

Specializované pracoviště EuroPainClinics Brno poskytuje široké spektrum miniinvazivních a endoskopických výkonů pod kontrolou RTG C-ramene a videonavigace. Hlavním přínosem pracoviště je komplexní přístup k léčbě: poskytován je ucelený systém zdravotní péče od ambulantního ošetření až po operační výkon.

Pracoviště Fyzioterapie

Od října 2021 zahajuje provoz nová pobočka fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio Brno. Najdete nás na stejném místě jako pracoviště EuroPainClinics, tj. Poliklinika Viniční, a to v 1. patře (v čekárně projít skleněnými dveřmi po levé straně směrem na pracoviště „Rentgen“, pokračovat chodbou, poslední 3 dveře s označením EuroPainClinics Fyzio)
Více informací o fyzioterapii

Jak se můžete objednat

Pro informace o možnosti léčby a objednání využijte, prosím, bezplatnou službu E-konzultace
Praktické informace o průběhu služby E-konzultace krok za krokem najdete zde v informačním Průvodci.

Lékařský tým

Na pracovišti EuroPainClinics Brno působí atestovaní algeziologové a specialisté na miniinvazivní a endoskopickou léčbu bolesti týmu medicínského ředitele EuroPainClinics a předního evropského intervenčního algeziologa MUDr. Róberta Rapčana, PhD, MBA, FIPP.
MUDr. Michal Adam – vedoucí lékař EuroPainClinics Brno
MUDr. Michal Matias
MUDr. L’ubomír Poliak
MUDr. Peter Lenčéš

Zdravotní péče na pracovišti EuroPainClinics Brno je plně hrazena VZP, ZP MV, RBP, OZP, VoZP a ČPZP.

Důležité upozornění pro pacienty ➔

Ordinační hodiny

pondělí07:30 – 12:00
12:30 – 16:00
úterý07:30 – 12:00
12:30 – 16:00
středa07:30 – 12:00
12:30 – 16:00
čtvrtek07:30 – 12:00
12:30 – 16:00
pátek07:30 – 12:00
12:30 – 16:00
sobotazavřeno
nedělezavřeno

Kde nás najdete?

Jak se k nám dostanete?

  • GPS: 49.168171, 16.564822
  • Poliklinika Viniční – 2. patro

Galéria

Provozovatel zdravotnického zařízení je EuroPainClinics Brno a.s., Antala Staška 1859/34, 140 00  Praha 4 – Krč, IČO: 24152251

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace