Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Brno  je vysoce specializované pracoviště poskytující precizní intervenční diagnostiku a léčbu bolesti zad nejčastěji spojené s bolestí bederní páteře v důsledku výhřezu meziobratlové ploténkybolestí zad po operaci páteře v důsledku syndromu selhání operační léčby (FBSS, failed back surgery syndrom) a s dalšími zdravotními indikacemi v oblasti dolní části zad. Poskytuje dále léčbu s využitím miniinvazivních denervačních výkonů v oblasti velkých kloubů. Síť pracovišť EuroPainClinics je svým specifickým zaměřením v současnosti jediným klinickým zařízením tohoto typu v České republice, kde působí na šesti místech: v Praze, Hradci Králové, Plzni, Brně, Olomouci a Ostravě.

Specializované pracoviště EuroPainClinics Brno poskytuje široké spektrum miniinazivních a endoskopických výkonů pod kontrolou RTG C-ramene a videonavigace. Hlavním přínosem pracoviště je komplexní přístup k léčbě: poskytován je ucelený systém zdravotní péče od ambulantního ošetření až po pokročilý výkon. Pracoviště se nachází ve 2. a 5. patře budovy Polikliniky.

Ambulance – 5. patro

Od 11. 4. 2023 je zahájen provoz další ambulance EuroPainClinics Brno, která se nachází v 5. patře budovy Polikliniky. Ordinační hodiny a smluvní pojišťovny pro obě ambulance (2. a 5. patro) jsou stejné. Pro emailovou komunikaci použijte adresu brno2@europainclinics.cz

Informace o zdravotních pojišťovnách

Zdravotní péče na pracovišti EuroPainClinics Brno je plně hrazena VZP, ZP MV, RBP, OZP, VoZP a ČPZP.

Pojišťovna 111 VZP
Pojišťovna 211 ZP MV ČR
Pojišťovna 213 RBP
Pojišťovna 207 OZP
Pojišťovna 201 VOZP
Pojišťovna 205 ČPZP

Fyzioterapie

V rámci celkového léčebného plánu nabízíme pacientům možnost využití vysoce kvalifikované fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio Brno. Pracoviště se nachází ve stejné budově jako EuroPainClinics, tj. Poliklinika Viniční, a to v 1. patře (v čekárně projít skleněnými dveřmi po levé straně směrem na pracoviště „Rentgen“, pokračovat chodbou, poslední tři dveře s označením EuroPainClinics Fyzio)

Více informací o fyzioterapii

EPC Brno

Kdo vás léčí

MUDr., Michal Adam, FIPP

MUDr. Michal Adam, FIPP

MUDr., Michal Matias, FIPP

MUDr. Michal Matias, FIPP

MUDr., Peter Vašek

MUDr. Peter Vašek

Vedoucím lékařem pracoviště je MUDr. Michal Adam, FIPP, specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu zad, atestovaný algeziolog, anesteziolog a intenzivista. Držitel mezinárodní lékařské certifikace FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice) a certifikátu lektora v ultrazvukem naváděné regionální anestezii.

MUDr. Michal Adam, FIPP

MUDr. Michal Matias, FIPP, Medical Director EuroPainClinics Česká republika, specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu zad, atestovaný algeziolog, anesteziolog a intenzivista. Držitel mezinárodní lékařské certifikace FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice) a certifikace v oboru ultrazvukem navigované regionální anestezie a certifikací ALS Provider a Certification EACTA/ESC Certification on adult TEE.

MUDr. Michal Matias, FIPP

MUDr. Peter Vašek, specialista na miniinvazivní léčbu zad, atestovaný anesteziolog a intenzivista. Dlouhodobě se věnuje intervenční léčbě bolesti a disponuje významnými zkušenostmi s USG navigovanými technikami regionální anestezie a dále také s technikami ECMO a dalšími technikami náhrady orgánových funkcí.

MUDr. Peter Vašek

Jak se objednat

Pro informace o možnosti léčby a objednání využijte bezplatnou službu E-konzultace

czech-english

Důležité informace pro pacienty
Important information for foreign patients

Čtěte více / Read more ➔

epc-hodiny

Ordinační hodiny

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

08:00 – 14:30

07:00 – 14:00

08:00 – 14:30

07:00 – 14:00

08:00 – 13:30

zavřeno

zavřeno


epc-blank

Pauza na oběd

12:00 – 12:30

Jak se k nám dostanete?

  • GPS: 49.19865944956826, 16.656461112151963
  • Poliklinika Viniční – 2. a 5. patro

Vítejte v EuroPainClinics Brno!

Provozovatel zdravotnického zařízení je EuroPainClinics Brno a.s., Viniční 4049/235, Židenice (Brno-Židenice), 615 00 Brno, IČO: 24152251