Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Brno

EuroPainClinics Brno

Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Brno  je vysoce specializované pracoviště poskytující precizní intervenční diagnostiku a léčbu bolesti zad nejčastěji spojené s bolestí bederní páteře v důsledku výhřezu meziobratlové ploténky a bolestí zad po operaci páteře v důsledku syndromu selhání operační léčby (FBSS, failed back surgery syndrom) a s dalšími zdravotními indikacemi v oblasti dolní části zad. Poskytuje dále léčbu s využitím miniinvazivních denervačních výkonů v oblasti velkých kloubů. Síť pracovišť EuroPainClinics je svým specifickým zaměřením v současnosti jediným klinickým zařízením tohoto typu v České republice, kde působí na čtyřech místech: v Praze, Hradci Králové, Brně a Ostravě.

Specializované pracoviště EuroPainClinics Brno poskytuje široké spektrum miniinazivních a endoskopických výkonů pod kontrolou RTG C-ramene a videonavigace. Hlavním přínosem pracoviště je komplexní přístup k léčbě: poskytován je ucelený systém zdravotní péče od ambulantního ošetření až po pokročilý výkon. Pracoviště se nachází ve 2. patře budovy Polikliniky.

AMBULANCE – 5. patro

Od 11. 4. 2023 je zahájen provoz další ambulance EuroPainClinics Brno, která se nachází v 5. patře budovy Polikliniky.
E-mail: brno2@europainclinics.cz

Ordinační hodiny a smluvní pojišťovny pro obě ambulance ( 2. a 5. patro) jsou stejné (viz informace níže).

FYZIOTERAPIE

V rámci celkového léčebného plánu nabízíme pacientům možnost využití vysoce kvalifikované fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio Brno. Pracoviště se nachází ve stejné budově jako EuroPainClinics, tj. Poliklinika Viniční, a to v 1. patře (v čekárně projít skleněnými dveřmi po levé straně směrem na pracoviště „Rentgen“, pokračovat chodbou, poslední tři dveře s označením EuroPainClinics Fyzio)
Více informací o fyzioterapii

hodiny

Ordinační hodiny

pondělí08:00 – 12:00
12:30 – 14:30
úterý07:00 – 12:00
12:30 – 14:00
středa08:00 – 12:00
12:30 – 14:30
čtvrtek07:00 – 12:00
12:30 – 14:00
pátek08:00 – 12:00
12:30 – 13:30
sobotazavřeno  
nedělezavřeno  
 

Jak se můžete objednat

Pro informace o možnosti léčby a objednání využijte bezplatnou službu E-konzultace

Lékařský tým

Na pracovišti EuroPainClinics Brno působí atestovaní algeziologové a specialisté na miniinvazivní a endoskopickou léčbu bolesti týmu medicínského ředitele EuroPainClinics a předního evropského intervenčního algeziologa MUDr. Róberta Rapčana, PhD, MBA, FIPP.
MUDr. Michal Adam – vedoucí lékař EuroPainClinics Brno, lékař a operatér
MUDr. Michal Matias, FIPP – lékař a operatér
MUDr. Peter Vašek – lékař (ambulance 5. patro)
MUDr. L’ubomír Poliak, FIPP
MUDr. Peter Lenčéš, FIPP

Zdravotní péče na pracovišti EuroPainClinics Brno je plně hrazena VZP, ZP MV, RBP, OZP, VoZP a ČPZP.

info

Důležité upozornění pro pacienty ➔

mapa

Kde nás najdete?gps

Jak se k nám dostanete?

    • GPS: 49.19865944956826, 16.656461112151963

    • Poliklinika Viniční – 2. patro

galéria

Galéria

Provozovatel zdravotnického zařízení je EuroPainClinics Brno a.s., Viniční 4049/235, Židenice (Brno-Židenice), 615 00 Brno, IČO: 24152251

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace