Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Brno  je vysoce specializované pracoviště poskytující precizní intervenční diagnostiku a léčbu bolesti zad nejčastěji spojené s bolestí bederní páteře v důsledku výhřezu meziobratlové ploténkybolestí zad po operaci páteře v důsledku syndromu selhání operační léčby (FBSS, failed back surgery syndrom) a s dalšími zdravotními indikacemi v oblasti dolní části zad. Poskytuje dále léčbu s využitím miniinvazivních denervačních výkonů v oblasti velkých kloubů. Síť pracovišť EuroPainClinics je svým specifickým zaměřením v současnosti jediným klinickým zařízením tohoto typu v České republice, kde působí na šesti místech: v Praze, Hradci Králové, Plzni, Brně, Olomouci a Ostravě.

Specializované pracoviště EuroPainClinics Brno poskytuje široké spektrum miniinazivních a endoskopických výkonů pod kontrolou RTG C-ramene a videonavigace. Hlavním přínosem pracoviště je komplexní přístup k léčbě: poskytován je ucelený systém zdravotní péče od ambulantního ošetření až po pokročilý výkon. Pracoviště se nachází ve 2. a 5. patře budovy Polikliniky.

Ambulance – 5. patro

Od 11. 4. 2023 je zahájen provoz další ambulance EuroPainClinics Brno, která se nachází v 5. patře budovy Polikliniky. Ordinační hodiny a smluvní pojišťovny pro obě ambulance (2. a 5. patro) jsou stejné. Pro emailovou komunikaci použijte adresu brno2@europainclinics.cz

Informace o zdravotních pojišťovnách

Zdravotní péče na pracovišti EuroPainClinics Brno je plně hrazena VZP, ZP MV, RBP, OZP, VoZP a ČPZP.

Fyzioterapie

V rámci celkového léčebného plánu nabízíme pacientům možnost využití vysoce kvalifikované fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio Brno. Pracoviště se nachází ve stejné budově jako EuroPainClinics, tj. Poliklinika Viniční, a to v 1. patře (v čekárně projít skleněnými dveřmi po levé straně směrem na pracoviště „Rentgen“, pokračovat chodbou, poslední tři dveře s označením EuroPainClinics Fyzio)

Více informací o fyzioterapii

EPC Brno

Kdo vás léčí

MUDr., Michal Adam, FIPP

MUDr. Michal Adam, FIPP

MUDr., Michal Matias, FIPP - cirsle

MUDr. Michal Matias, FIPP

MUDr., Peter Vašek - circle

MUDr. Peter Vašek

Vedoucím lékařem pracoviště je MUDr. Michal Adam, FIPP, specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu zad, atestovaný algeziolog, anesteziolog a intenzivista. Držitel mezinárodní lékařské certifikace FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice) a certifikátu lektora v ultrazvukem naváděné regionální anestezii.

MUDr. Michal Adam, FIPP

MUDr. Michal Matias, FIPP, Medical Director EuroPainClinics Česká republika, specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu zad, atestovaný algeziolog, anesteziolog a intenzivista. Držitel mezinárodní lékařské certifikace FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice) a certifikace v oboru ultrazvukem navigované regionální anestezie a certifikací ALS Provider a Certification EACTA/ESC Certification on adult TEE.

MUDr. Michal Matias, FIPP

MUDr. Peter Vašek, specialista na miniinvazivní léčbu zad, atestovaný anesteziolog a intenzivista. Dlouhodobě se věnuje intervenční léčbě bolesti a disponuje významnými zkušenostmi s USG navigovanými technikami regionální anestezie a dále také s technikami ECMO a dalšími technikami náhrady orgánových funkcí.

MUDr. Peter Vašek

Jak se objednat

Pro informace o možnosti léčby a objednání využijte bezplatnou službu E-konzultace

czech-english

Důležité informace pro pacienty
Important information for foreign patients

Čtěte více / Read more ➔

epc-hodiny

Ordinační hodiny

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

08:00 – 14:30

07:00 – 14:00

08:00 – 14:30

07:00 – 14:00

08:00 – 13:30

zavřeno

zavřeno


epc-blank

Pauza na oběd

12:00 – 12:30

Jak se k nám dostanete?

  • GPS: 49.19865944956826, 16.656461112151963
  • Poliklinika Viniční – 2. a 5. patro

Vítejte v EuroPainClinics Brno!

Provozovatel zdravotnického zařízení je EuroPainClinics Brno a.s., Viniční 4049/235, Židenice (Brno-Židenice), 615 00 Brno, IČO: 24152251