Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Brno

Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics je vysoce specializované pracoviště poskytující precizní diagnostiku a léčbu bolesti zad nejčastěji spojené s bolestí bederní páteře v důsledku výhřezu meziobratlové ploténky a bolestí zad po operaci páteře v důsledku syndromu selhání operační léčby (FBSS, failed back surgery syndrom). Svým specifickým zaměřením je v současnosti jediným klinickým zařízením tohoto typu v České republice. V provozu jsou aktuálně dvě pracoviště – v Praze a Brně.

Specializované pracoviště EuroPainClinics Brno poskytuje široké spektrum miniinvazivních a endoskopických výkonů pod kontrolou RTG C-ramene a videonavigace. Hlavním přínosem pracoviště je komplexní přístup k léčbě: poskytován je ucelený systém zdravotní péče od ambulantního ošetření až po operační výkon, což šetří čas pacienta a urychluje léčebný proces. Pracoviště disponuje špičkovým technologickým vybavením a instrumentariem.

Vedoucím lékařem je MUDr. Michal Matias, specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu zad, atestovaný algeziolog a držitel certifikátu v oboru ultrazvukem navigované regionální anestezie. Zdravotní péče je plně hrazena VZP.

Ordinační hodiny

pondělízavřeno
úterý09 – 17
středa08 – 16
čtvrtekzavřeno
pátekzavřeno
sobotazavřeno
nedělezavřeno

Napište nám!

Kde nás najdete?

Jak se k nám dostanete?

  • GPS: 49.168171, 16.564822
  • Poliklinika Starý Lískovec – 1. patro

Galéria

Provozovatel zdravotnického zařízení je EuroPainClinics Brno s.r.o., Antala Staška 1859/34, 140 00 Praha – Krč, IČO 24152251

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém online objednání!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář online objednání a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatné online objednání