Jak se objednat

Zaujala vás léčba miniinvazivními a endoskopickými výkony a máte zájem informovat se o možnosti léčby blíže a o objednání na vstupní vyšetření? Neváhejte učinit první krok k vaší léčbě ještě dnes. Zjistěte, zda jste vhodným kandidátem pro léčbu na pracovištích EuroPainClinics!

Objednání na pracoviště EuroPainClinics je možné:

  1. Telefonicky (pouze v akutním případě)
  2. Prostřednictvím online bezplatné služby E-konzultace v sekci: „Objednejte se“ dle následujícího postupu:
  • Na animovaném obrázku označte kliknutím myší místa a šíření vaší bolesti a dále zaklikněte odpovědi k základním diagnostickým otázkám o charakteristice vaší bolesti.
  • Do formuláře vyplňte vaše osobní a kontaktní údaje a označte vaši zdravotní pojišťovnu.
  • Do přílohy nahrajte zdravotní zprávu či zprávy, které máte k dispozici (zprávu od neurologa, ortopeda, rehabilitačního lékaře, neurochirurga apod.), a soubor se snímky vyšetření zobrazovacími metodami, ideálně magnetické rezonance (prosíme co nejaktuálnější, ne starší 6 měsíců). Výrazně tak předem napomůžete předběžnému lékařskému vyhodnocení vašich zdravotních obtíží a doporučení k léčbě.

UPOZORNÉNÍ: Zdravotnickou dokumentaci a soubory magnetické rezonance zasílejte prosím kompletní a jednorázově nahráním přímo do E-konzultace – nikdy neposílejte e-mailem či přes sociální síť Facebook.
Pokud budete e-mailovou zprávou lékařem požádáni o doložení dokumentace, je pro účel jejího odeslání nutné použít výhradně odkaz/tlačítko k odeslání dokumentace v této zprávě uvedený.

  • Do Zprávy pro lékaře připojte vlastní, co nejpřesnější popis vašich zdravotních obtíží.
  • Po odeslání E-konzultace obdržíte v co nejkratším čase (obvykle do 7 pracovních dní) naši zpětnou odpověď. V případě, že léčba miniinvazivními a endoskopickými výkony bude vyhodnocena jako vhodná pro vašich zdravotních obtíží, navrhneme vám termín vstupního vyšetření.
  • Po odeslání E-konzultace obdržíte do vaší e-mailové schránky automatickou zprávu, která je potvrzením o tom, že vaše E-konzultace byla úspěšně odeslána a zařazena do databáze. Pokud tuto zprávu neobdržíte do 30 minut od odeslání, prosím kontaktujte nás na info@europainclinics.com. V této zprávě najdete také online odkaz, na kterém můžete průběžně sledovat stav vyhodnocování vaší E-konzultace online.
  • Rádi bychom zároveň upozornili, že v případě státních svátků, dovolených na pracovištích či bloků operačních dní apod., může dojít k menší časové prodlevě s odpovědí na vaši E-konzultaci, maximálně však do 10 pracovních dní.

DŮLEŽITÉ: Popis vašich zdravotních obtíží ve formuláři je velmi důležitým podkladem pro lékaře, kteří provádějí předběžné lékařské posouzení jejich vhodnosti pro řešení miniinvazivními a endoskopickými výkony na našich pracovištích. Prosíme proto o co nejpřesnější popis vašich zdravotních obtíží dle instrukcí uvedených v E-konzultaci. V případě kladného vyhodnocení vám rádi navrhneme termín vašeho vstupního vyšetření. Nebude-li lékařským vyhodnocením vzhledem k výše uvedené specializaci takové řešení doporučeno, o této skutečnosti prostřednictvím e-mailové zprávy taktéž informujeme, čímž šetříme pacientovi čas a náklady spojené s cestováním na samotné vyšetření.

Upozornění: Objednání na vstupní vyšetření není možné provést prostřednictvím sociální sítě Facebook. Stejně tak není možné ani zpracování dokumentace zaslané touto cestou.

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace