Zaujala vás léčba miniinvazivními a endoskopickými výkony a máte zájem informovat se o možnosti léčby blíže a o objednání na vstupní vyšetření? Neváhejte učinit první krok k vaší léčbě ještě dnes. Zjistěte, zda jste vhodným kandidátem pro léčbu na pracovištích EuroPainClinics!

JAK PROBÍHÁ OBJEDNÁNÍ DO EUROPAINCLINICS

 1. Telefonicky (pouze pacienti, u kterých již proběhla návštěva EuroPainClinics, v akutním případě)
 2. Prostřednictvím online bezplatné služby E-konzultace v sekci: „Objednejte se“ dle následujícího postupu:
 • Po kliknutí na tlačítko sekce „Objednejte se“ se vám zobrazí online formulář, kde si zvolíte pracoviště EuroPainClinics podle vaší preference, a postupujete dále ve vyplnění.
 • Na animovaném obrázku označte kliknutím myší místo vaší bolesti a dále zaklikněte odpovědi k základním otázkám o vaší bolesti.
 • Do formuláře vyplňte vaše osobní a kontaktní údaje a označte vaši zdravotní pojišťovnu.
 • Do Zprávy pro lékaře v E-konzultaci připojte vlastní, co nejpřesnější popis vašich zdravotních obtíží.
 • Do přílohy můžete nahrát zdravotní zprávu či zprávy, které máte k dispozici (zprávu od neurologa, ortopeda, rehabilitačního lékaře, neurochirurga apod.), a nahrát můžete také soubor se snímky vyšetření zobrazovacími metodami, ideálně magnetické rezonance (prosíme co nejaktuálnější, ne starší 6 měsíců), případně CT, RTG. Výrazně tak předem napomůžete předběžnému lékařskému vyhodnocení vašich zdravotních obtíží a doporučení k léčbě.

UPOZORNÉNÍ: Objednání na vstupní vyšetření není možné provést prostřednictvím sociální sítě Facebook. Zdravotnickou dokumentaci a soubory magnetické rezonance zasílejte prosím vždy prostřednictvím služby E-konzultace – nikdy neposílejte e-mailem či přes sociální síť Facebook.

DŮLEŽITÉ: Popis vašich zdravotních obtíží ve formuláři je velmi důležitým podkladem pro lékaře-specialisty, kteří provádějí předběžné lékařské posouzení jejich vhodnosti pro řešení miniinvazivními a endoskopickými výkony na našich pracovištích. Prosíme proto o co nejpřesnější popis vašich zdravotních obtíží dle návodu uvedeného v E-konzultaci, obzvláště v případě, kdy nemáte zdravotní dokumentaci.

JAK PROBÍHÁ ZPRACOVÁNÍ A VYHODNOCENÍ E-KONZULTACE, OZNÁMENÍ VÝSLEDKU VYHODNOCENÍ

 • Po odeslání E-konzultace obdržíte do vaší e-mailové schránky automatickou zprávu, která je potvrzením o tom, že vaše E-konzultace byla úspěšně odeslána a zařazena do databáze. Pokud tuto zprávu neobdržíte do 30 minut od odeslání, prosím kontaktujte nás na info@europainclinics.com.
 • V této zprávě najdete také online odkaz, na kterém můžete průběžně sledovat stav vyhodnocování vaší E-konzultace online.
 • Výsledek vyhodnocení zasíláme v co nejkratším čase, obvykle do 7 pracovních dní od odeslání E-konzultace.
 • V případě, že léčba miniinvazivními a endoskopickými výkony bude vyhodnocena jako vhodné řešení vašich zdravotních obtíží, bude vám odeslána e-mailová zpráva a následně vás v nejbližší době bude kontaktovat sestra vybraného pracoviště k domluvě termínu vašeho vstupního vyšetření.
 • V případě, kdy lékařským vyhodnocením nebude vyhodnocena léčba miniinvazivními a endoskopickými výkony jako vhodné řešení, také o této skutečnosti obdržíte e-mailovou zprávu.
 • V určitých případech se může stát, že vás lékař požádá e-mailovou zprávou o doložení další zdravotní dokumentace. Pro účel jejího odeslání prosím používejte výhradně odkaz/tlačítko uvedený v této zprávě.
 • Rádi bychom zároveň upozornili, že v případě státních svátků, dovolených na pracovištích či bloků operačních dní apod., může dojít k menší časové prodlevě při vyhodnocování a odeslání odpovědí na vaši E-konzultaci, maximálně však do 10 pracovních dní.