Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Praha

Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Praha  je vysoce specializované pracoviště poskytující precizní diagnostiku a léčbu bolesti zad nejčastěji spojené s bolestí bederní páteře v důsledku výhřezu meziobratlové ploténky a bolestí zad po operaci páteře v důsledku syndromu selhání operační léčby (FBSS, failed back surgery syndrom) a s dalšími zdravotními indikacemi v oblasti dolní části zad. Poskytuje dále léčbu s využitím miniinvazivních denervačních výkonů v oblasti velkých kloubů. Síť pracovišť EuroPainClinics je svým specifickým zaměřením v současnosti jediným klinickým zařízením tohoto typu v České republice, kde působí na čtyřech místech: v Praze, Hradci Králové, Brně a Ostravě.

Specializované pracoviště EuroPainClinics Praha poskytuje široké spektrum miniinvazivních a endoskopických výkonů pod kontrolou RTG C-ramene a videonavigace. Hlavním přínosem pracoviště je komplexní přístup k léčbě: poskytován je ucelený systém zdravotní péče od ambulantního ošetření až po operační výkon, a to na jednom místě, což šetří čas pacienta a urychluje léčebný proces. Pracoviště disponuje špičkovým technologickým vybavením a instrumentariem.

Pracoviště v rámci léčebného plánu nabízí pacientům přímo v místě možnost využití programů vysoce kvalifikované fyzioterapie, která probíhá v místě pracoviště EuroPainClinics Fyzio Hradec Králové. Více informací na www.fyzioepc.cz

Ordinační hodiny

pondělí08:00 – 12:00
 
úterý07:00 – 12:00
12:30 – 15:00
středa08:00 – 12:00
12:30 – 15:00
čtvrtek07:00 – 12:00
12:30 – 13:30
pátek08:00 – 12:00
12:30 – 14:30
sobotazavřeno
 
nedělezavřeno
 

Jak se objednat

Pro informace o možnosti léčby a objednání využijte bezplatnou službu E-konzultace
Praktické informace o průběhu služby E-konzultace krok za krokem najdete zde v informačním Průvodci.

Lékařský tým – specialisté pro vaši léčbu

Vedoucím lékařem EuroPainClinics Praha je MUDr. Róbert Tirpák, FIPP, specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu zad, atestovaný algeziolog a v současnosti jediný držitel mezinárodní certifikace FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice) v ČR, kterou uděluje světová organizace World Institut of Pain jako doklad o profesní kompetenci lékaře ve výkonu intervenčních technik při léčbě bolesti. Na pracovišti působí dále atestovaný algeziolog a specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu MUDr. Michal Matias, FIPP, který je zároveň vedoucím lékařem pracoviště EuroPainClinics v Hradci Králové. Na pražském pracovišti působí zahraniční specialista Dr. Krzysztof Lokas, přední polský ortopedický a spinální chirurg se specializací na miniinvazivní a endoskopické výkony na páteři, a specialisté na miniinvazivní léčbu MUDr. Jan Rulíšek, Ph.D. a MUDr. Mychajlo Zakharchenko.

Zdravotní péče na pracovišti EuroPainClinics Praha je plně hrazena pojišťovnami VZP, OZP, VoZP, ZPMV, ZP Škoda, RBP a ČPZP.

Důležité upozornění pro pacienty ➔

Kde nás najdete?

Jak se k nám dostanete?

  • GPS: 50.033020, 14.498238
  • MHD spojení: zastávka Chodovská tvrz, Bus č. 125, 136, 213
  • METRO C: výstup Starochodovská / Chodovská tvrz, přechod přes most do ulice K Dubu, dále pokračovat až na konec ulice včetně jejího zatočení vpravo. Cca 8 min chůze.

Galéria

Provozovatel zdravotnického zařízení je EuroPainClinics Praha a.s., Starochodovská 1750/91, Chodov, 149 00 Praha, IČO 24853691

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace