Klinika neurointervenční a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Praha

Vážení pacienti, souvislosti s epidemiologickou situací Covid-19 věnujte, prosím, pozornost dokumentu Aktuální pravidla provozu pracovišť EuroPainclinics

Klinika neurointervenční a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Praha  je vysoce specializované pracoviště poskytující precizní diagnostiku a léčbu bolesti zad nejčastěji spojené s bolestí bederní páteře v důsledku výhřezu meziobratlové ploténky a bolestí zad po operaci páteře v důsledku syndromu selhání operační léčby (FBSS, failed back surgery syndrom) a s dalšími zdravotními indikacemi v oblasti dolní části zad. Poskytuje dále léčbu s využitím neurointervenčních výkonů v oblasti velkých kloubů. Síť pracovišť EuroPainClinics je svým specifickým zaměřením v současnosti jediným klinickým zařízením tohoto typu v České republice, kde působí na čtyřech místech: v Praze, Hradci Králové, Brně a Ostravě.

Specializované pracoviště EuroPainClinics Praha poskytuje široké spektrum neurointervenčních a endoskopických výkonů pod kontrolou RTG C-ramene a videonavigace. Hlavním přínosem pracoviště je komplexní přístup k léčbě: poskytován je ucelený systém zdravotní péče od ambulantního ošetření až po operační výkon, a to na jednom místě, což šetří čas pacienta a urychluje léčebný proces. Pracoviště disponuje špičkovým technologickým vybavením a instrumentariem.

Pracoviště v rámci léčebného plánu nabízí pacientům přímo v místě možnost využití programů vysoce kvalifikované fyzioterapie, která probíhá v místě pracoviště EuroPainClinics Hradec Králové. Více informací zde

JAK SE OBJEDNAT

Pro informace o možnosti léčby a objednání využijte bezplatnou službu E-konzultace
Praktické informace o průběhu služby E-konzultace krok za krokem najdete zde v informačním Průvodci.

Lékařský tým specialisté pro vaši léčbu

Na pracovišti EuroPainClinics Brno působí atestovaní algeziologové a specialisté na neurointervenční a endoskopickou léčbu bolesti týmu medicínského ředitele EuroPainClinics a předního evropského intervenčního algeziologa MUDr. Róberta Rapčana, PhD, MBA, FIPP.

Vedoucím lékařem je MUDr. Róbert Tirpák, FIPP, specialista na neurointervenční a endoskopickou léčbu zad, atestovaný algeziolog a v současnosti jediný držitel mezinárodní certifikace FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice) v ČR, kterou uděluje světová organizace World Institut of Pain jako doklad o profesní kompetenci lékaře ve výkonu intervenčních technik při léčbě bolesti.
Na pracovišti působí dále atestovaný algeziolog a specialista na neurointervenční a endoskopickou léčbu MUDr. Michal Matias, který je zároveň vedoucím lékařem pracoviště EuroPainClinics v Hradci Králové.

Na pražském pracovišti působí zahraniční specialista Dr. Krzysztof Lokas, přední polský ortopedický a spinální chirurg se specializací na neurointervenční a endoskopické výkony na páteři.

Zdravotní péče na pracovišti EuroPainClinics Praha je plně hrazena pojišťovnami VZP, OZP, VoZP, ZPMV, ZP Škoda, RBP a ČPZP.

Důležité upozornění pro pacienty ➔

Ordinační hodiny

pondělí07 – 16
úterý07 – 16
středa07 – 16
čtvrtek07 – 16
pátek08 – 12
sobotazavřeno
nedělezavřeno

Kde nás najdete?

Jak se k nám dostanete?

  • GPS: 50.033020, 14.498238
  • MHD spojení: zastávka Chodovská tvrz, Bus č. 125, 136, 213
  • METRO C: výstup Starochodovská / Chodovská tvrz, přechod přes most do ulice K Dubu, dále pokračovat až na konec ulice včetně jejího zatočení vpravo. Cca 8 min chůze.

Galéria

Provozovatel zdravotnického zařízení je EuroPainClinics Praha a.s., Starochodovská 1750/91, Chodov, 149 00 Praha, IČO 24853691

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace