Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Praha

EuroPainClinics Praha

Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Praha  je vysoce specializované pracoviště poskytující precizní diagnostiku a léčbu bolesti zad nejčastěji spojené s bolestí bederní páteře v důsledku výhřezu meziobratlové ploténky a bolestí zad po operaci páteře v důsledku syndromu selhání operační léčby (FBSS, failed back surgery syndrom) a s dalšími zdravotními indikacemi v oblasti dolní části zad. Poskytuje dále léčbu s využitím miniinvazivních denervačních výkonů v oblasti velkých kloubů. Síť pracovišť EuroPainClinics je svým specifickým zaměřením v současnosti jediným klinickým zařízením tohoto typu v České republice, kde působí na čtyřech místech: v Praze, Hradci Králové, Brně a Ostravě.

Specializované pracoviště EuroPainClinics Praha poskytuje široké spektrum miniinvazivních a endoskopických výkonů pod kontrolou RTG C-ramene a videonavigace. Hlavním přínosem pracoviště je komplexní přístup k léčbě: poskytován je ucelený systém zdravotní péče od ambulantního ošetření až po pokročilý výkon, což šetří čas pacienta a urychluje léčebný proces.

V rámci léčebného plánu nabízíme pacientům možnost využití fyzioterapie na pracovišti EuroPainClinics Fyzio Hradec Králové. Více informací na www.fyzioepc.cz

hodiny

Ordinační hodiny

pondělí08:00 – 12:00
 
úterý07:00 – 12:00
12:30 – 15:00
středa08:00 – 12:00
12:30 – 15:00
čtvrtek07:00 – 12:00
12:30 – 13:30
pátek08:00 – 12:00
12:30 – 14:30
sobotazavřeno
 
nedělezavřeno
 

Jak se objednat

Pro informace o možnosti léčby a objednání využijte bezplatnou službu E-konzultace
Praktické informace o průběhu služby E-konzultace krok za krokem najdete zde v informačním Průvodci.

Lékařský tým – specialisté pro vaši léčbu

Vedoucím lékařem EuroPainClinics Praha je MUDr. Róbert Tirpák, FIPP, atestovaný algeziolog a specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu zad, dále atestovaný algeziolog a specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu MUDr. Michal Matias, FIPP, který je zároveň vedoucím lékařem pracoviště EuroPainClinics v Hradci Králové. MUDr. Tirpák a MUDr. Matias jsou držiteli prestižní mezinárodní lékařské certifikace FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice), kterou uděluje světová organizace World Institut of Pain (WIP). Certifikace je potvrzením profesní kompetence ve výkonu intervenčních technik při léčbě bolesti a opravňuje lékaře (spolu s národní licencí) k jejich výkonu po celém světě.
Na pracovišti působí dále specialisté na miniinvazivní léčbu MUDr. Jan Rulíšek, Ph.D., a MUDr. Mychajlo Zakharchenko a externě zahraniční specialista Dr. Krzysztof Lokas, přední polský ortopedický a spinální chirurg se specializací na miniinvazivní a endoskopické výkony na páteři.

Zdravotní péče na pracovišti EuroPainClinics Praha je plně hrazena pojišťovnami VZP, OZP, VoZP, ZPMV, ZP Škoda, RBP a ČPZP.

info

Důležité upozornění pro pacienty ➔

mapa

Kde nás najdete?

gps

Jak se k nám dostanete?

  • GPS: 50.032934253361596, 14.498600848479445
  • MHD spojení: zastávka Chodovská tvrz, Bus č. 125, 136, 213
  • METRO C: výstup Starochodovská / Chodovská tvrz, přechod přes most do ulice K Dubu, dále pokračovat až na konec ulice včetně jejího zatočení vpravo. Cca 8 min chůze.
galéria

Galéria

Provozovatel zdravotnického zařízení je EuroPainClinics Praha a.s., Starochodovská 1750/91, Chodov, 149 00 Praha, IČO 24853691

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace