Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Praha

Vážení pacienti,
souvislosti s epidemiologickou situací Covid-19 věnujte, prosím, pozornost dokumentu Aktuální pravidla provozu pracovišť EuroPainclinics

Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Praha  je vysoce specializované pracoviště poskytující precizní diagnostiku a léčbu bolesti zad nejčastěji spojené s bolestí bederní páteře v důsledku výhřezu meziobratlové ploténky a bolestí zad po operaci páteře v důsledku syndromu selhání operační léčby (FBSS, failed back surgery syndrom) a s dalšími klinickými indikacemi v oblasti dolní části zad. Síť pracovišť EuroPainClinics je svým specifickým zaměřením v současnosti jediným klinickým zařízením tohoto typu v České republice, kde působí na čtyřech místech: v Praze, Hradci Králové, Brně a Ostravě.

Specializované pracoviště EuroPainClinics Praha poskytuje široké spektrum miniinvazivních a endoskopických výkonů pod kontrolou RTG C-ramene a videonavigace. Hlavním přínosem pracoviště je komplexní přístup k léčbě: poskytován je ucelený systém zdravotní péče od ambulantního ošetření až po operační výkon, a to na jednom místě, což šetří čas pacienta a urychluje léčebný proces. Pracoviště disponuje špičkovým technologickým vybavením a instrumentariem.

Vedoucím lékařem je MUDr. Róbert Tirpák, FIPP, specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu zad, atestovaný algeziolog a v současnosti jediný držitel mezinárodní certifikace FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice) v ČR, kterou uděluje světová organizace World Institut of Pain jako doklad o profesní kompetenci lékaře ve výkonu intervenčních technik při léčbě bolesti.
Na pracovišti působí dále atestovaní algeziologové a specialisté na miniinvazivní a endoskopickou léčbu MUDr. Michal Matias a MUDr. Robert Šachl.

Zdravotní péče na pracovišti EuroPainClinics Praha je plně hrazena pojišťovnami VZP, OZP, VoZP, ZPMV, ZP Škoda, RBP a ČPZP.

Důležité upozornění pro pacienty ➔

Ordinační hodiny

pondělí07 – 16
úterý07 – 16
středa07 – 16
čtvrtek07 – 16
pátek08 – 12
sobotazavřeno
nedělezavřeno

Napište nám!

Kde nás najdete?

Jak se k nám dostanete?

  • GPS: 50.033020, 14.498238
  • MHD spojení: zastávka Chodovská tvrz, Bus č. 125, 136, 213
  • METRO C: výstup Starochodovská / Chodovská tvrz, přechod přes most do ulice K Dubu, dále pokračovat až na konec ulice včetně jejího zatočení vpravo. Cca 8 min chůze.

Galéria

Provozovatel zdravotnického zařízení je EuroPainClinics Praha a.s., Starochodovská 1750/91, Chodov, 149 00 Praha, IČO 24853691

Sdílet tento článek přátelům

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace