Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Praha  je vysoce specializované pracoviště poskytující precizní diagnostiku a léčbu bolesti zad nejčastěji spojené s bolestí bederní páteře v důsledku výhřezu meziobratlové ploténkybolestí zad po operaci páteře v důsledku syndromu selhání operační léčby (FBSS, failed back surgery syndrom) a s dalšími zdravotními indikacemi v oblasti dolní části zad. Poskytuje dále léčbu s využitím miniinvazivních denervačních výkonů v oblasti velkých kloubů. Síť pracovišť EuroPainClinics je svým specifickým zaměřením v současnosti jediným klinickým zařízením tohoto typu v České republice, kde působí na šesti místech: v Praze, Hradci Králové, Plzni, Brně, Olomouci a Ostravě.

Specializované pracoviště EuroPainClinics Praha poskytuje široké spektrum miniinvazivních a endoskopických výkonů pod kontrolou RTG C-ramene a videonavigace. Hlavním přínosem pracoviště je komplexní přístup k léčbě: poskytován je ucelený systém zdravotní péče od ambulantního ošetření až po pokročilý výkon, což šetří čas pacienta a urychluje léčebný proces.

V rámci léčebného plánu nabízíme pacientům možnost využití fyzioterapie na pracovišti EuroPainClinics Fyzio Hradec Králové. Více informací na www.fyzioepc.cz

Informace o zdravotních pojišťovnách

Zdravotní péče na pracovišti EuroPainClinics Praha je plně hrazena pojišťovnami VZP, OZP, VoZP, ZPMV, ZP Škoda, RBP a ČPZP.

Pojišťovna 111 VZP
Pojišťovna 201 VOZP
Pojišťovna 205 ČPZP
Pojišťovna 207 OZP
Pojišťovna 211 ZP MV ČR
Pojišťovna 213 RBP
EPC Praha

Kdo vás léčí

MUDr., Róbert Tirpák, FIPP

MUDr. Róbert Tirpák, FIPP

MUDr., Michal Matias, FIPP - cirsle

MUDr. Michal Matias, FIPP

MUDr., Jan Rulíšek, Ph.D - circle.

MUDr. Jan Rulíšek, PhD

MUDr., Mychajlo Zakharchenko - circle

MUDr. Mychajlo Zakharchenko

Vedoucím lékařem pracoviště je MUDr. Róbert Tirpák, FIPP, specialista na miniinvazivní a endoskopickou uléčbu zad, atestovaný algeziolog, anesteziolog a intenzivista. První lékař v České republice, který získal prestižní mezinárodní lékařskou certifikaci FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice).

Mudr. Róbert Tirpák, FIPP

MUDr. Michal Matias, FIPP, Medical Director EuroPainClinics Česká republika, specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu zad, atestován v oborech algeziologie, anesteziologie a resuscitace. Držitel certifikace v oboru ultrazvukem navigované regionální anestezie a certifikací ALS Provider a Certification EACTA/ESC Certification on adult TEE.

MUDr. Michal Matias, FIPP

MUDr. Jan Rulíšek, Ph.D., specialista na miniinvazivní léčbu zad, atestovaný anesteziolog a intenzivista. Dlouhodobě se věnuje oboru intervenční léčby bolesti. Držitel certifikátu Evropské kardiologické společnosti pro perioperační transezofageální echokardiografii.

MUDr. Jan Rulíšek, Ph.D.

MUDr. Mychajlo Zakharchenko, specialista na miniinvazivní léčbu zad, atestovaný anesteziolog-intenzivista. Dlouhodobě se věnuje oboru intervenční léčby bolesti. Držitel evropského certifikátu v intenzivní péči (European Diploma in Intenzive Care Medicine, EDIC).

MUDr. Mychajlo Zakharchenko

Jak se objednat

Pro informace o možnosti léčby a objednání využijte bezplatnou službu E-konzultace

czech-english

Důležité informace pro pacienty
Important information for foreign patients

Čtěte více / Read more ➔

epc-hodiny

Ordinační hodiny

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

08:00 – 12:00

07:00 – 15:00

08:00 – 15:00

07:00 – 13:30

08:00 – 14:30

zavřeno

zavřeno


epc-blank

Pauza na oběd

12:00 – 12:30

Jak se k nám dostanete?

  • GPS: 50.032934253361596, 14.498600848479445
  • MHD spojení: zastávka Chodovská tvrz, Bus č. 125, 136, 213
  • METRO C: výstup Starochodovská / Chodovská tvrz, přechod přes most do ulice K Dubu, dále pokračovat až na konec ulice včetně jejího zatočení vpravo. Cca 8 min chůze.

Vítejte v EuroPainClinics Praha

Provozovatel zdravotnického zařízení je EuroPainClinics Praha a.s., Starochodovská 1750/91, Chodov, 149 00 Praha, IČO 24853691