Michal Adam

MUDr., FIPP

Specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu zad

MUDr. Michal Adam, FIPP, je atestovaný algeziolog, anesteziolog a intenzivista, držitel mezinárodní lékařské certifikace FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice).

MUDr. Michal Adam, FIPP, je vedoucím lékařem Kliniky miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Brno. Lékařská studia absolvoval na Univerzitě Pavla Jozefa Šafaríka v Košicích. V roce 2005 nastoupil jako lékař-anesteziolog do Fakultní nemocnice Sv. Anny v Brně, kde po úspěšném složení atestační zkoušky pracoval jako zástupce ordináře na ortopedické klinice v pozici anesteziologa a zároveň školitele a působil také v Centru pro léčbu chronické bolesti.

MUDr. Adam je držitelem prestižní mezinárodní lékařské certifikace FIPP (Fellow of Inteventional Pain Practice), která je potvrzením vysoce odborné profesní kompetence v přesném a bezpečném ovládání intervenčních technik, opravňující (spolu s národní licencí) k výkonu těchto specializovaných technik po celém světě. Certifikaci uděluje světová organizace World Institut of Pain. Je dále držitelem certifikátu lektora v ultrazvukem naváděné regionální anestezii. 

Odborná členství:

  • Společnosti pro studium a léčbu bolesti ČLK JEP
  • Česká společnost anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny (ČSARIM)