Poznáváte některé z těchto obtíží?

V EuroPainClinics vám můžeme pomoci!

  • Poskytujeme miniinvazivní a endoskopické výkony – nejpokročilejší metody oboru intervenční léčba bolesti bederní páteře
  • Výkony jsou maximálně šetrné
  • Léčí Vás zkušení specialisté s mezinárodní lékařskou certifikací 
  • Zdravotní péče je hrazena pojištěním
  • Léčba probíhá ambulantně
  • Bez hospitalizace: po endoskopickém výkonu se vracíte domů do 2 hodin po výkonu
  • Rychlé termíny objednání i čekací doby na výkon

Objednejte se nyní

Léčba bolesti bederní páteře - dotazy

Vaše nejčastější dotazy

Kde jsou vaše kliniky?

V současnosti mohou pacienti s bolesti bederní páteře využít 5 pracovišť EuroPainClinics – Praha, Brno (2 ambulance), Hradec Králové, Plzeň, Ostrava a Olomouc. Více o pracovištích najdete v kontaktech.

Jakou léčbu u vás poskytujete?

Na pracovištích EuroPainClinics poskytujeme zdravotní péči v rámci medicínské specializace intervenční algeziologie neboli intervenční léčby bolesti bederní páteře. Tato specializace se věnuje diagnostice a léčbě bolestivých stavů, zejména při chronické (déle než 3 měsíců) přetrvávající bolesti. Využívá speciální, tzv. intervenční techniky, které zahrnují širokou škálu minimálně invazivních postupů. O tom, jak vás léčíme, jak probíhá intervenční diagnostika a léčba bolesti bederní páteře, jaké typy výkonů zahrnuje a co je cílem léčby, si můžete podrobně přečíst v našem článku intervenční léčba bolesti v EuroPainClinics.

V EuroPainClinics je naší hlavní oblastí činnosti léčba bolesti bederní páteře a dolních končetin například v souvislosti s tzv. kořenovým syndromem při výhřezu ploténky, pomoc a léčebné řešení však poskytujeme i v řadě dalších oblastí. 

Za jak dlouho mě objednáte?

Čekací doby na vstupní vyšetření se pohybují (podle vytíženosti klinik) obvykle do 3-4 týdnů. 

Kolik u vás léčba stojí?

Zdravotní péče na všech našich pracovištích je hrazena pojištěním. Přehled pojišťoven, které platí pro jednotlivá pracoviště, najdete v sekci Informace o zdravotních pojišťovnách. V současnosti je jedinou výjimkou regenerativní léčba autologní plazmou (krevní plazma obohacená o krevní destičky), kterou jako nadstandardní terapii nehradí žádná pojišťovna. Cenu za aplikaci vám sdělí na příslušném pracovišti. Pokud je tento typ léčby lékařem doporučen, její aplikace je zahájena výhradně se souhlasem pacienta.

Za jak dlouho se vrátím po endoskopickém výkonu do práce?

Některé výkony nevyžadují žádnou pracovní neschopnost, u některých miniinvazivních výkonů se jedná o dobu 1 týdne. Průběh rekonvalescence po endoskopickém výkonu, který je pokročilejším lékařským zásahem, je u každého pacienta zcela individuální a závisí na mnoha faktorech – procesu hojení měkkých tkání, fyzické i psychické kondici pacienta. Obvykle však jde o dobu do 6 týdnů.

Chcete vědět více o léčbě bolesti bederní páteře?