Klinika miniinvazivní léčby zad EuroPainClinics Hradec Králové je vysoce specializované pracoviště poskytující precizní diagnostiku a léčbu bolesti zad nejčastěji spojené s bolestí bederní páteře v důsledku výhřezu meziobratlové ploténkybolestí zad po operaci páteře v důsledku syndromu selhání operační léčby (FBSS, failed back surgery syndrom) a s dalšími indikacemi v oblasti dolní části zad. Síť pracovišť EuroPainClinics je svým specifickým zaměřením v současnosti jediným klinickým zařízením tohoto typu v České republice, kde působí na pěti místech: v Praze, Hradci Králové, Plzni, Brně a Ostravě.

EuroPainClinics Hradec Králové poskytuje široké spektrum miniinvazivních výkonů pod kontrolou RTG C-ramene. Hlavním přínosem pracoviště je komplexní přístup k léčbě – poskytován je ucelený systém zdravotní péče od ambulantního ošetření až po pokročilý výkon, což šetří čas pacienta a urychluje léčebný proces.

Informace o zdravotních pojišťovnách

Zdravotní péče na pracovišti EuroPainClinics Praha je plně hrazena pojišťovnami VZP, OZP, VoZP, ZPMV, ZP Škoda, RBP a ČPZP.

EuroPainClinics Hradec Králové

Kdo vás léčí

MUDr., Michal Matias, FIPP - cirsle

MUDr. Michal Matias, FIPP

MUDr. Luboš Dušek - circle

MUDr. Luboš Dušek

Vedoucím lékařem pracoviště je MUDr. Michal Matias, FIPP, Medical Director EuroPainClinics Česká republika, specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu zad, atestován v oborech algeziologie, anesteziologie a resuscitace. Držitel certifikace v oboru ultrazvukem navigované regionální anestezie a certifikací ALS Provider a Certification EACTA/ESC Certification on adult TEE.

MUDr. Michal Matias, FIPP

MUDr. Luboš Dušek, specialista na miniinvazivní léčbu zad, atestovaný anesteziolog a intenzivista. Dlouhodobě se věnuje oboru algeziologie (léčby bolesti), kdy rozsáhlé zkušenosti v této oblasti nabyl zejména během svého několikaletého pracovního pobytu ve Švédsku. 

MUDr. Luboš Dušek

Jak se objednat

Pro informace o možnosti léčby a objednání využijte bezplatnou službu E-konzultace

czech-english

Důležité informace pro pacienty
Important information for foreign patients

Čtěte více / Read more ➔

epc-hodiny

Ordinační hodiny

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

08:00 – 15:00

07:00 – 14:00

07:00 – 14:00

08:00 – 15:00

08:00 – 12:00

zavřeno

zavřeno


epc-blank

Pauza na oběd

12:00 – 12:30

Jak se k nám dostanete?

  • Sídlíme na adrese Jana Černého 545/48, Hradec Králové-Věkoše, v červeno-šedé budově, 2. patro, označení EuroPainClinics na zvonku dole u vchodu (viz obrázek). Po zazvonění vás sestry vpustí do budovy. Parkování možné před budovou.
  • MHD: zastávka Jana Černého, bus č. 13, 15, po překročení komunikace Jana Černého pokračujte prosím chodníkem k budově cca 50 m.

Vítejte v EuroPainClinics Hradec Králové!

Provozovatel zdravotnického zařízení je EuroPainClinics Hradec a.s., Jana Černého 545/48, 503 41 Hradec Králové-Věkoše, IČ: 08497443