Klinika miniinvazivní léčby zad EuroPainClinics Hradec Králové je vysoce specializované pracoviště poskytující precizní diagnostiku a léčbu bolesti zad nejčastěji spojené s bolestí bederní páteře v důsledku výhřezu meziobratlové ploténkybolestí zad po operaci páteře v důsledku syndromu selhání operační léčby (FBSS, failed back surgery syndrom) a s dalšími indikacemi v oblasti dolní části zad. Síť pracovišť EuroPainClinics je svým specifickým zaměřením v současnosti jediným klinickým zařízením tohoto typu v České republice, kde působí na šesti místech: v Praze, Hradci Králové, Plzni, Brně, Olomouci a Ostravě.

EuroPainClinics Hradec Králové poskytuje široké spektrum miniinvazivních výkonů pod kontrolou RTG C-ramene. Hlavním přínosem pracoviště je komplexní přístup k léčbě – poskytován je ucelený systém zdravotní péče od ambulantního ošetření až po pokročilý výkon, což šetří čas pacienta a urychluje léčebný proces.

Informace o zdravotních pojišťovnách

Zdravotní péče na pracovišti EuroPainClinics Praha je plně hrazena pojišťovnami VZP, OZP, VoZP, ZPMV, ZP Škoda, RBP a ČPZP.

Pojišťovna 111 VZP
Pojišťovna 201 VOZP
Pojišťovna 205 ČPZP
Pojišťovna 207 OZP
Pojišťovna 211 ZP MV ČR
Pojišťovna 213 RBP
EuroPainClinics Hradec Králové

Kdo vás léčí

MUDr., Michal Matias, FIPP

MUDr. Michal Matias, FIPP

MUDr. Luboš Dušek

MUDr. Luboš Dušek

Vedoucím lékařem pracoviště je MUDr. Michal Matias, FIPP, Medical Director EuroPainClinics Česká republika, specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu zad, atestován v oborech algeziologie, anesteziologie a resuscitace. Držitel certifikace v oboru ultrazvukem navigované regionální anestezie a certifikací ALS Provider a Certification EACTA/ESC Certification on adult TEE.

MUDr. Michal Matias, FIPP

MUDr. Luboš Dušek, specialista na miniinvazivní léčbu zad, atestovaný anesteziolog a intenzivista. Dlouhodobě se věnuje oboru algeziologie (léčby bolesti), kdy rozsáhlé zkušenosti v této oblasti nabyl zejména během svého několikaletého pracovního pobytu ve Švédsku. 

MUDr. Luboš Dušek

Jak se objednat

Pro informace o možnosti léčby a objednání využijte bezplatnou službu E-konzultace

czech-english

Důležité informace pro pacienty
Important information for foreign patients

Čtěte více / Read more ➔

epc-hodiny

Ordinační hodiny

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

08:00 – 15:00

07:00 – 14:00

07:00 – 14:00

08:00 – 15:00

08:00 – 12:00

zavřeno

zavřeno


epc-blank

Pauza na oběd

12:00 – 12:30

Jak se k nám dostanete?

  • Sídlíme na adrese Jana Černého 545/48, Hradec Králové-Věkoše, v červeno-šedé budově RAAL TRANS, 2. patro, označení EuroPainClinics na zvonku dole u vchodu (viz obrázek). Po zazvonění vás sestry vpustí do budovy. Parkování možné před budovou.
  • MHD: zastávka Jana Černého, bus č. 13, 15, po přechodu komunikace Jana Černého pokračujte prosím chodníkem k budově (cca 50 m).

Vítejte v EuroPainClinics Hradec Králové!

Provozovatel zdravotnického zařízení je EuroPainClinics Hradec a.s., Jana Černého 545/48, 503 41 Hradec Králové-Věkoše, IČ: 08497443