Klinika miniinvazivní léčby zad EuroPainClinics Hradec Králové

EuroPainClinics Hradec Králové

OMEZENÍ PROVOZU – LETNÍ DOVOLENÉ 2022

Vážení pacienti,

dovolujeme si informovat o omezení provozu pracoviště EuroPainClinics Hradec Králové z důvodu letních dovolených. Pracoviště bude dočasně uzavřeno v termínech:

4. 7. – 6. 7.

18. 7. – 29. 7.

Děkujeme za pochopení.

S přáním hezkého léta

Tým EuroPainClinics Hradec Králové

Klinika miniinvazivní léčby zad EuroPainClinics Hradec Králové je vysoce specializované pracoviště poskytující precizní diagnostiku a léčbu bolesti zad nejčastěji spojené s bolestí bederní páteře v důsledku výhřezu meziobratlové ploténky a bolestí zad po operaci páteře v důsledku syndromu selhání operační léčby (FBSS, failed back surgery syndrom) a s dalšími indikacemi v oblasti dolní části zad.

EuroPainClinics Hradec Králové poskytuje široké spektrum miniinvazivních výkonů pod kontrolou RTG C-ramene. Hlavním přínosem pracoviště je komplexní přístup k léčbě – poskytován je ucelený systém zdravotní péče od ambulantního ošetření až po operační výkon, což šetří čas pacienta a urychluje léčebný proces.

EuroPainClinics Fyzio Hradec Králové
Přímo ve stejné budově jako ambulance EuroPainClinics nabízíme možnost využití vysoce kvalifikované fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio. Více informací o službách a objednání najdete zde

Ordinační hodiny

pondělí08:00 – 12:00
12:30 – 15:00
úterý07:00 – 12:00
12:30 – 14:00
středa07:00 – 12:00
12:30 – 14:00
čtvrtek08:00 – 12:00
12:30 – 15:00
pátek08:00 – 12:00
 
sobotazavřeno
 
nedělezavřeno
 

Jak se objednat?

O možnosti léčby a objednání je možné se informovat prostřednictvím bezplatné online služby E-konzultace.
DŮLEŽITÉ: Praktické informace o průběhu služby E-konzultace krok za krokem najdete zde v informačním Průvodci.

Zdravotní péče na pracovišti EuroPainClinics Hradec Králové je plně hrazena hlavními zdravotními pojišťovnami (mimo VZP). Aktuální přehled všech pojišťoven najdete zde

Kde nás najdete?

Na pracovišti EuroPainClinics Hradec Králové působí atestovaní algeziologové a specialisté na miniinvazivní a endoskopickou léčbu bolesti týmu medicínského ředitele EuroPainClinics a předního evropského intervenčního algeziologa MUDr. Róberta Rapčana, PhD, MBA, FIPP:
MUDr. Michal Matias – vedoucí lékař EuroPainClinics Hradec Králové, specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu zad
MUDr. Robert Šachl – specialista na miniinvazivní léčbu zad

Důležité upozornění pro pacienty ➔

Kde nás najdete?

Jak se k nám dostanete?

Sídlíme na adrese Jana Černého 545/48, Hradec Králové-Věkoše, v budově RAAL TRANS a.s. (červeno-šedá budova, 2. patro, označení EuroPainClinics na zvonku dole u vchodu (viz obrázek). Po zazvonění vás sestry vpustí do budovy). Parkování možné před budovou.

V případě cestování MHD: zastávka Jana Černého, bus č. 13, 15, po překročení komunikace Jana Černého pokračujte prosím chodníkem k budově cca 50 m.

Galerie

Provozovatel zdravotnického zařízení je EuroPainClinics Hradec a.s., Antala Staška 1859/34, Krč, 140 00 Praha, IČO 08497443

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace