Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Hradec Králové

EuroPainClinics Hradec Králové

Omezení provozní doby z důvodu letní dovolené
Pracoviště bude uzavřeno ve dnech:

HRADEC KRÁLOVÉ
od 23. 8. – 27. 8. 2021

Z tohoto důvodu může také dojít k dočasnému časovému posunu při vyhodnocování E-konzultací a odesílání e-mailových zpráv o výsledku vyhodnocení.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezké léto.
Tým EuroPainClinics Hradec Králové

Vážení pacienti, v souvislosti s epidemiologickou situací Covid-19 věnujte, prosím, pozornost dokumentu Aktuální pravidla provozu pracovišť EuroPainclinics

Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Hradec Králové je vysoce specializované pracoviště poskytující precizní diagnostiku a léčbu bolesti zad nejčastěji spojené s bolestí bederní páteře v důsledku výhřezu meziobratlové ploténky a bolestí zad po operaci páteře v důsledku syndromu selhání operační léčby (FBSS, failed back surgery syndrom) a s dalšími klinickými indikacemi v oblasti dolní části zad. Síť pracovišť EuroPainClinics je svým specifickým zaměřením v současnosti jediným klinickým zařízením tohoto typu v České republice, kde působí na čtyřech místech: v Hradci Králové, Praze, Brně a Ostravě.

JAK SE OBJEDNAT?

O možnosti léčby a objednání je možné se kdykoliv informovat prostřednictvím bezplatné online služby E-konzultace.
DŮLEŽITÉ: Praktické informace o průběhu služby E-konzultace krok za krokem najdete zde v informačním materiálu.

Zdravotní péče na pracovišti EuroPainClinics Hradec Králové je plně hrazena všemi hlavními českými zdravotními pojišťovnami. Aktuální přehled všech pojišťoven najdete zde

KDE NÁS NAJDETE?

informace a plánek viz níže

Pracoviště EuroPainClinics Hradec Králové poskytuje široké spektrum miniinvazivních a endoskopických výkonů pod kontrolou RTG C-ramene a videonavigace. Hlavním přínosem pracoviště je komplexní přístup k léčbě – poskytován je ucelený systém zdravotní péče od ambulantního ošetření až po operační výkon, což šetří čas pacienta a urychluje léčebný proces. Pracoviště v rámci léčebného plánu nabízí pacientům přímo v místě možnost využití programů vysoce kvalifikované fyzioterapeutické péče.

Vedoucím lékařem pracoviště je MUDr. Michal Matias, specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu zad, atestovaný algeziolog a držitel certifikátu v oboru ultrazvukem navigované regionální anestezie.

Článek: Léčba bolesti zad v EuroPainClinics Hradec Králové

Důležité upozornění pro pacienty ➔

Ordinační hodiny

pondělí08:00 – 12:00
12:30 – 15:00
úterý08:00 – 12:00
12:30 – 15:00
středa08:00 – 12:00
12:30 – 15:00
čtvrtek08:00 – 12:00
12:30 – 15:00
pátek08:00 – 12:00
sobotazavřeno
nedělezavřeno

Kde nás najdete?

Jak se k nám dostanete?

Sídlíme na adrese Jana Černého 545/48, Hradec Králové-Věkoše, v budově RAAL TRANS a.s. (červeno-šedá budova, 2. patro, označení EuroPainClinics na zvonku dole u vchodu (viz obrázek). Po zazvonění vás sestry vpustí do budovy). Parkování možné před budovou.

V případě cestování MHD: zastávka Jana Černého, bus č. 13, 15, po překročení komunikace Jana Černého pokračujte prosím chodníkem k budově cca 50 m.

Galerie

Provozovatel zdravotnického zařízení je EuroPainClinics Hradec a.s., Antala Staška 1859/34, Krč, 140 00 Praha, IČO 08497443

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace
Letní dovolené na pracovištích EuroPainClinics »