Klinika miniinvazivní léčby zad EuroPainClinics Hradec Králové

EuroPainClinics Hradec Králové

OZNÁMENÍ

Vážení pacienti, dovolujeme si vás informovat, že ve dnech 18. – 19. 9. 2023 bude naše pracoviště z důvodu dovolené uzavřeno.

Děkujeme za pochopení.

Tým EuroPainClinics Hradec Králové

—————————————————

Klinika miniinvazivní léčby zad EuroPainClinics Hradec Králové je vysoce specializované pracoviště poskytující precizní diagnostiku a léčbu bolesti zad nejčastěji spojené s bolestí bederní páteře v důsledku výhřezu meziobratlové ploténky a bolestí zad po operaci páteře v důsledku syndromu selhání operační léčby (FBSS, failed back surgery syndrom) a s dalšími indikacemi v oblasti dolní části zad.

EuroPainClinics Hradec Králové poskytuje široké spektrum miniinvazivních výkonů pod kontrolou RTG C-ramene. Hlavním přínosem pracoviště je komplexní přístup k léčbě – poskytován je ucelený systém zdravotní péče od ambulantního ošetření až po pokročilý výkon, což šetří čas pacienta a urychluje léčebný proces.

Lékařský tým

Na pracovišti EuroPainClinics Hradec Králové působí atestovaní algeziologové a specialisté na miniinvazivní a endoskopickou léčbu bolesti týmu medicínského ředitele EuroPainClinics a předního intervenčního algeziologa MUDr. Róberta Rapčana, FIPP, MBA, PhD.

MUDr. Michal Matias, FIPPvedoucí lékař EuroPainClinics Hradec Králové
MUDr. Luboš Dušek – specialista na miniinvazivní léčbu zad

EuroPainClinics Fyzio Hradec Králové
Ve stejné budově jako ambulance EuroPainClinics můžete využít možnost fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio. Více informací o službách a objednání najdete zde

hodiny

Ordinační hodiny

pondělí08:00 – 12:00
12:30 – 15:00
úterý07:00 – 12:00
12:30 – 14:00
středa07:00 – 12:00
12:30 – 14:00
čtvrtek08:00 – 12:00
12:30 – 15:00
pátek08:00 – 12:00 
sobotazavřeno 
nedělezavřeno 
 

Jak se objednat?

O možnosti léčby a objednání je možné se informovat prostřednictvím bezplatné online služby E-konzultace.
DŮLEŽITÉ: Praktické informace o průběhu služby E-konzultace krok za krokem najdete zde v informačním Průvodci.

Zdravotní péče na pracovišti EuroPainClinics Hradec Králové je plně hrazena hlavními zdravotními pojišťovnami. Aktuální přehled všech pojišťoven najdete zde

Kde nás najdete?

info

Důležité upozornění pro pacienty ➔

gps

Kde nás najdete?cesta

Jak se k nám dostanete?

Sídlíme na adrese Jana Černého 545/48, Hradec Králové-Věkoše, v budově RAAL TRANS a.s. (červeno-šedá budova, 2. patro, označení EuroPainClinics na zvonku dole u vchodu (viz obrázek). Po zazvonění vás sestry vpustí do budovy). Parkování možné před budovou.

V případě cestování MHD: zastávka Jana Černého, bus č. 13, 15, po překročení komunikace Jana Černého pokračujte prosím chodníkem k budově cca 50 m.

galéria

Galerie

Provozovatel zdravotnického zařízení je EuroPainClinics Hradec a.s., Antala Staška 1859/34, Krč, 140 00 Praha, IČO 08497443

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace