www.spinalendoscopy.eu: endoskopické operace na páteři

08. 12. 2016

Nové mezinárodní webové stránky www.spinalendoscopy.eu představují revoluční metody chirurgické léčby páteře za pomoci moderních endoskopických technik. V EuroPainClinics jsou tyto pokročilé metody léčby používány při ošetření výhřezů meziobratlových plotének či při ošetření facetových kloubů (endoskopická rizotomie).

Endoskopické výkony se provádí miniinvazivním způsobem, který na rozdíl od klasické „otevřené˝ operace páteře přináší řadu významných výhod. Kožním řezem o velikosti asi 1 cm se do páteřního kanálu zavádí minikamera-endoskop a další pracovní nástroje. Celý zákrok probíhá pod přímou vizuální kontrolou endoskopu. Endoskopické zákroky probíhají v režimu jednodenní chirurgie, což znamená, že pacient po operaci a určité době odpočinku odchází domů. Doba trvání výkonů je výrazně kratší než u klasické operace. V řadě případů není potřebná celková anestezie. Rekonvalescence probíhá rychleji a pacienti se také rychleji vrací k běžným činnostem a do zaměstnání.

Webové stránky www.spinalendoscopy.eu představují tým expertů EuroPainClinics – zkušených endoskopických operatérů a specialistů na léčbu bolesti, jednotlivá klinická pracoviště EuroPainClinics, a nabízí možnost online objednání na konzultaci. Detailní kroky celkového průběhu léčby a řadu praktických informací shrnuje sekce Průvodce léčbou. Stránky jsou k dispozici v anglickém, českém a slovenském jazyce.

Vaše léčba v EuroPainClinics v rukou nejlepších specialistů
Tým expertů EuroPainClinics tvoří renomovaní mezinárodní specialisté MUDr. Róbert Rapčan, FIPP, přední intervenční algeziolog a specialista na léčbu bolesti a lékařský ředitel EuroPainClinics, Dr. G. Michael Hess, německý spinální chirurg, který se svými více než 1500 úspěšně provedenými endoskopickými operacemi patří mezi nejzkušenější světové endoskopické operatéry, Dr. Anthony Hammond, anglický revmatolog a specialista na léčbu bolesti se specializací na pokročilé techniky léčby bolesti bederní páteře a krční páteře a švédský specialista Dr. Lars Walén, který patří ke skupině předních expertů v oblasti léčby bolesti pomocí intervenčních technik pod rentgenovou a ultrazvukovou kontrolou.

Více na www.spinalendoscopy.eu
Připojte se k nám! FB ep1.eu!
Chcete být informováni o novinkách z EuroPainClinics? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru přímo zde!

spinalendoscopy-cz