Léčba bolesti zad v EuroPainClinics Olomouc

1092 | 3 min

Intervenční léčba bolesti zad je dubna dostupná pacientům na našem nově otevřeném pracovišti v Olomouci, které je již šestým specializovaným klinickým zařízením sítě EuroPainClinics v České republice. Sídlíme v prostorách Zdravotního střediska Lazce.

Klinika miniinvazivní léčby zad EuroPainClinics Olomouc poskytuje léčbu bolesti dolních zad (bederní páteře) spojenou nejčastěji s tzv. kořenovým syndromem v důsledku útlaku nervového kořene výhřezem ploténky, při bolesti nově vzniklé nebo přetrvávající po operaci zad v souvislosti s tzv. syndromem selhané operační léčby, ale i v řadě dalších zdravotních obtíží.

K léčbě je využíváno široké spektrum miniinvazivních výkonů, na které mohou v případě potřeby navazovat další pokročilé endoskopické výkony. Tyto výkony patří k nejpokročilejším výkonům specializace intervenční léčba bolesti (intervenční algeziologie). Více o poskytované léčbě najdete v článku: Jak vás léčíme: Intervenční léčba bolesti

JAK SE OBJEDNAT – VYUŽIJTE KDYKOLIV SLUŽBU E-KONZULTACE

Objednání probíhá prostřednictvím bezplatné služby E-konzultace. Zájemce o léčbu odesílá vyplněný on-line formulář, na jehož základě dochází k předběžnému lékařskému posouzení zdravotních obtíží specialistou na intervenční léčbu bolesti. Pokud je léčba vyhodnocena jako vhodné řešení, pacient je kontaktován k domluvě termínu vstupního vyšetření. 

Nabízíme krátké čekací doby na vstupní vyšetření i výkony. 

Pro návštěvu EuroPainClinics Olomouc není třeba doporučení od praktického či odborného lékaře.

ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY – Přehled aktuálních smluvních zdravotních pojišťoven pro pracoviště EuroPainClinics Olomouc najdete ZDE

SPOJTE SVOJI LÉČBU S FYZIOTERAPIÍ!

Od května 2024 je přímo v prostorách ambulance otevřena také fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio Olomouc. Objednání na fyzioterapii bude možné v ambulanci, telefonicky na tel. č. 724 395 402 nebo využijte E-fyzio konzultaci!

Na vaši návštěvu se těší tým EuroPainClinics Olomouc.

EuroPainClinics Fyzio Olomouc
Dlouhá 521
Zdravotní středisko Lazce – 1. patro
190 00 Olomouc