Dr. Krzysztof Łokas

Spinální a ortopedický chirurg, specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu bolesti

Dr. Krzysztof Lokas je předním polským ortopedickým a spinálním chirurgem se specializací na miniinvazivní a endoskopické výkony na páteři. V této oblasti je specialistou na transforaminální a translaminární endoskopickou diskektomii. Předmětem jeho profesního zájmu je vertebroplastika, nukleoplastika, zabývá se léčbou degenerativního onemocnění páteře, skoliózy, spondylolistézy a léčbou bolesti radiofrekvenčními technikami. Je držitelem diplomu specialisty na ortopedickou chirurgii a traumatologii.

Jako senior spinální chirurg a konzultant pro chirurgii páteře na klinice Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku Białej. V minulosti působil jako hlavní asistent, ortopedický a traumatologický chirurg a konzultant pro chirurgii páteře v univerzitních a okresních nemocnicích v Zakopaném.

Od roku 2012 je lékařem Polské atletické asociace, v r. 2015 byl týmovým lékařem na Letní univerziádě v Gwangju. Aktivně se účastní odborných sympozií a vzdělávacích workshopů (Irán, Francie, Bulharsko, Mexiko, Brazílie, Irsko) a působí jako školitel MaxMore Spine Products.

Lékařské vzdělání získal na Jagellonské univerzitě v Krakowě, kde také jako odborný asistent vedl přípravu a odborné přednášky pro rezidenty vzdělávacího programu Ortopedická chirurgie a zahraniční studenty.

Odborná členství:

  • Polská chirurgická společnost
  • Polská společnost pro ortopedii a traumatologii

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace