MUDr. Robert Šachl

MUDr. Robert Šachl

specialista na miniinvazivní léčbu zad

MUDr. Robert Šachl je atestovaný anesteziolog a intenzivista. Lékařská studia absolvoval na 1. LF Univerzity Karlovy v Praze. Po ukončení studií působí na 1. LF UK a VFN v Praze. V průběhu let 2005 až 2009 vykonával zahraniční klinickou praxi v řadě univerzitních nemocnic v irském Dublinu, např. v Beaumont Hospital, Mater Misericordiae University Hospital, Mater Misericordiae University Hospital, Mater Private Hospital, či v General Hospital v irském městě Monaghan.

Od roku 2009 působí jako kardioanesteziolog na Klinice anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny 1. LF UK a VFN v Praze. Je držitelem Certification in Adult Transoesophageal Echo udělovaným evropskou institucí EACTA (European Association of Cardiothoracic Anaesthesiology).

MUDr. Robert Šachl zahájil svoji působnost v EuroPainClinics od října 2020 na pracovišti EuroPainClinics Praha, od roku 2021 je lékařem pracoviště EuroPainClinics Hradec Králové.

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace