EuroPainClinics Ostrava přijímá od 1. 4. pojištěnce VZP

Dovolujeme si tímto informovat, že s platností od 1. dubna 2022 dochází k rozšíření smluvní spolupráce s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou (111) pro pracoviště EuroPainClinics Ostrava.

Dostupnost specializované zdravotní péče je tak díky rozhodnutí Všeobecné zdravotní pojišťovny, jehož si velmi považujeme, umožněna řadě dalších pacientů z Moravskoslezského kraje a okolí, kteří hledají rychlé, šetrné a účinné léčebné řešení svých zdravotních obtíží spojených s bolestí zad. 

Aktuální přehled pojišťoven pro ostravské pracoviště: VZP (111), VoZP (201), ZP MV (211), ČPZP (205), OZP (207) a RBP (213).

Specializované zdravotnické pracoviště EuroPainClinics Ostrava poskytuje intervenční diagnostiku a léčbu bolesti zad se zaměřením na bolest bederní páteře. Při léčbě bolesti je využíváno široké spektrum diagnostických a miniinvazivních výkonů. V segmentu léčby velkých kloubů poskytuje dále miniinvazivní denervační výkony a regenerativní léčbu RTG navigovanou autologní plazmou.

Pro objednání na pracoviště slouží bezplatná služba E-konzultace. Jejím prostřednictvím se pacient nejprve informuje o možnosti léčby a objednání. Na základě E-konzultace probíhá předběžné lékařské posouzení vhodnosti intervenční léčby a je-li vyhodnocení kladné, následuje návrh termínu vstupního vyšetření.

Bližší informace o pracovišti včetně kontaktů najdete na odkazu zde


Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace