Léčba bolesti kolene? Více na www.bolestkolene.cz

Trápí vás dlouhodobá bolest kolene? Byla vám diagnostikována pokročilá osteoartróza? Ortopedická léčba, rehabilitace a cvičení nepřinesly úlevu? Čekáte na operaci náhrady kolenního kloubu avšak nemůžete, či nechcete podstoupit operaci kolene, nebo vám operace nebyla indikována? O možnostech originální miniinvazivní léčby kolenního kloubu vás informuje aktuálně spuštěná webová stránka www.bolestkolene.cz.

Léčbou bolesti kolenního kloubu při pokročilé osteoartróze (stadia 3 a 4) se na pracovištích v EuroPainClinics zabýváme v rámci segmentu léčby bolesti velkých kloubů. Léčbu lze využít na všech našich pracovištích – v Praze, Hradci Králové, Brně a Ostravě.

Jedním z typů výkonů je inovativní miniinvazivní metoda Pulzní radiofrekvence s následnou kryoablací, která poskytuje pacientům dlouhotrvající efekt úlevy od bolesti kolena při pokročilé osteoartróze. Výkon je založen na principu pulzní radiofrekvence nervových struktur a jejich následného zmrazení (tzv. kryoanalgezie). Provádí se speciální sondou pod přesnou a cílenou RTG, CT nebo USG navigací.

Výhody výkonu Pulzní radiofrekvence s následnou kryoablací:

  • Bez rizika vzniku sekundární bolesti, zjizvení tkáně a poškození cév
  • Výkon může být opakován (nervy dorůstají)
  • Perkutánní (čili přes kůži vedený), miniinvazivní výkon v lokální anestezii
  • Bez nutnosti hospitalizace
  • Délka výkonu do 30 minut

Dalším typem léčby je Duální radiofrekvenční terapie kolenního kloubu, který využívá dvou metod – tepelnou léčbu na ošetření nervů kolem kolenního kloubu a radiofrekvenční léčbu o vysoké teplotě k modifikaci zánětlivých procesů uvnitř samotného kloubu. Oba výkony lze provést současně nebo samostatně.

www.bolestkolene.cz

Získejte bližší informace o možnosti léčby bolesti kolenního kloubu s využitím inovativních miniinvazivních léčebných přístupů na nové webové stránce! Léčba je určena pacientům, kteří již podstoupili ortopedické vyšetření a léčbu, avšak bez očekávané úlevy od bolesti.

Informujte se o možnosti řešení vašich obtíží s bolestí kolenou, využijte kdykoliv bezplatnou online službu E-konzultace

Léčba bolesti kolene

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace