Od 20. 11. opět příjímáme pacienty bez omezení věku

Dovolujeme si oznámit, že věkové opatření pacientů přijímaných pro ošetření na našich pracovištích (do 65 let) přijaté v souvislosti se situací Covid-19 se s platností od 20. 11. 2020 ruší. Zdravotní péči mohou nadále využívat všichni pacienti, bez omezení věku.

V případě zájmu můžete kdykoliv využít bezplatnou online službu E-konzultace a informovat se tak o možnosti Vaší léčby a objednání.

E-konzultaci najdete na webové stránce www.ekonzultace.cz
Detailní informace k průběhu E-konzultace čtěte prosím v článku zde

Na všech našich pracovištích platí i nadále všechna režimová a hygienická opatření nejvyšších standardů pro maximální bezpečnost a ochranu Vašeho zdraví při Vaší léčbě bolesti zad.

Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým EuroPainClinics


Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace