MUDr. Róbert Rapčan členem Poradního výboru mezinárodního portálu PainCast

Význačnou událostí se stalo jmenování MUDr. Róberta Rapčana, PhD, MBA, FIPP, členem Poradního výboru mezinárodního edukačního portálu PainCast.

Portál sdružuje více než 4000 lékařů z oboru léčby bolesti ze 145 zemí celého světa a je komplexním zdrojem informací, které lékaři věnující se tomuto oboru mohou kdykoliv sdílet a vyměňovat si online své klinické zkušenosti, názory a pohledy na různé klinické techniky.

Obsah nejpřehlednějšího lékařského webového portálu v oblasti léčby bolesti s téměř světovým pokrytím připravují a vytvářejí špičkoví specialisté a renomované lékařské kapacity. Portál představuje v přehledné a ucelené podobě nejaktuálnější novinky, zaměřuje se na top témata terapie bolesti, nabízí řadu didaktických workshopů, zvukových záznamů (podcastů) a online videí z operačních zákroků a přednášek, expertní názory a doporučení, články, abstraktra či online diskusní fórum.

Partnery portálu, který provozuje americká společnost PainCast, jsou světové organizace a instituce jako World Institut of Pain, American Society of Interventional Pain Physicians, Epimed, GCC Institute, Pain School International, Racz Lab Interventional Pain Workshop a další.

MUDr. Rapčanovi gratulujeme k prestižnímu jmenování a přejeme mnoho úspěchů v jeho edukační činnosti, díky níž může dále předávat své bohaté klinické zkušenosti a podílet se na dalším rozvoji oboru léčby bolesti v mezinárodním kontextu.


Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace
Dovolujeme si vás informovat o dočasném omezení provozu na našich pracovištích během léta: Praha 04.07. - 06.07., 25.07. - 05.08., Brno 04.07. - 06.07., 18.07. - 29.07., 15.08. - 19.08., Ostrava 27.06. - 08.07., Hradec Králové 04.07. - 06.07., 18.07. - 29.07. »