MUDr. Róbert Tirpák, vedoucí lékař EuroPainClincis v Praze

EuroPainClinics v Praze je špičkovým specializovaným pracovištěm pro léčbu chronické bolesti, které poskytuje vysoce odbornou lékařskou péči a pacientům s dlouhodobou bolestí zad nejen z Prahy, ale celé České republiky již od roku 2013. V medailonku vám představujeme osobnost MUDr. Róberta Tirpáka, vedoucího lékaře pražského pracoviště.

Vedoucím lékařem partnerského pracoviště EuroPainClinic v Praze je MUDr. Róbert Tirpák, specialista na léčbu bolesti, atestovaný algeziolog, anesteziolog a intenzivista, certifikovaný instruktor kurzů První pomoci pro lékaře vedených pod European Resuscitation Council (Evropskou resuscitační radou) a certifikovaný akupunkturista. Specializační zkoušku získal MUDr. Tirpák dále v oboru manuální a myoskeletální medicíny. V rámci své klinické praxe působil řadu let v prestižních klinických zařízeních ve Velké Británii (např. Chesterfield Royal Hospital, Homerton University Hospital, North Middlesex University Hospital a Royal Brompton Hospital v Londýně, Royal Shrewsbury Hospital, Hereford County Hospital, aj). Je členem České lékařské komory, Slovenské lékařské komory, mezinárodní společnosti pro intervenční léčbu páteře SIS (Spine Intervention Society) a dále členem odborné Společnosti pro studium a léčbu bolesti ČLS JEP, České lékařské akupunkturistické společnosti ČLS JEP a Společnosti pro myoskeletální medicínu ČLS JEP.

tirpak2-cz

 

 

 

 

Sdílet tento článek přátelům

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace