Aktuální informace pro pojištěnce ZP MV ČR (211)

SLOVO ŘEDITELE

Vážení klienti,

dovolujeme si vám s radostí oznámit aktuální informaci, kterou je rozšíření smluvní spolupráce se Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra ČR (211) pro klinické pracoviště EuroPainClinics Brno od 1. ledna 2020.

Spolupráce s pojišťovnou ZP MV ČR probíhá úspěšně na pražském pracovišti EuroPainClinics již od 1. května 2018. Velmi si vážíme postoje Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra, která svým rozhodnutím o rozšíření smluvního vztahu nově umožňuje svým pojištěncům v Jihomoravském kraji i v okolních regionech dostupnost vysoce specializované péče s využitím miniinvazivních a endoskopických výkonů na páteři, poskytovanou našimi pracovišti jako jedinými zdravotnickými zařízeními svého typu v České republice.

Pacientům s pojištěním u Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra přejeme, aby jejich léčba na pracovištích v Praze a nově také v Brně probíhala plně k jejich spokojenosti dle našeho hlavního cíle: komplexní zdravotní péčí zabránit chronicitě zdravotních obtíží a dosáhnout úlevy od bolesti zad šetrnou a efektivní léčbou s rychlejší rekonvalescencí a rychlým návratem do aktivního života a zaměstnání. 

Děkujeme za Vaši důvěru a přízeň a těšíme se na vaši návštěvu na pracovištích EuroPainClinics.

MUDr. Miroslav Buriánek, MBA
předseda představenstva EPC Health Invest, SE

Sdílet tento článek přátelům

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace
Omezení provozu na pracovištích EuroPainClinics z důvodu letních dovolených