Nová korporátní brožura představuje vše o EuroPainClinic

Pro širokou i odbornou veřejnost je aktuálně připraven nový image-informační materiál, který zachycuje činnost a aktivity EuroPainClinics z hlediska nabídky poskytovaných výkonů a léčebných metod, teritoriální působnosti či představení špičkových specialistů na intervenční léčbu bolesti.

Korporátní brožura EuroPainCLinics obsahuje řadu praktických informací o chronické bolesti zad a možnostech její léčby včetně dvou pokročilých endoskopických metod – Epiduroskopie a Endoskopické diskektomie, u nichž jsou uvedeny QR kódy ke stažení animačního videa o průběhu výkonů (anglická verze). Osobní zkušenosti z léčby v EuroPainClinics zachycují exkluzivní a velmi upřímné výpovědi našich léčených pacientů. Speciální prostor věnuje špičkovým specialistům – Expertům EuroPainClinics jako hlavním lídrům naší léčby, a seznamuje také s aktivním klinickým výzkumem, který v EuroPainClinics úspěšně probíhá. V brožuře nechybí přehled klinických partnerských pracovišť EuroPainClinicsvčetně důležitých kontaktů. Korporátní materiál je aktuálně vydán ve slovenském jazyce, další jazykové verze jsou připravovány.

Korporátní brožura ke stažení

Sdílet tento článek přátelům

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace
Omezení provozu na pracovišťích europainclinics z důvodu letních dovolených