Dr. Lars Walén

Specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu bolesti

Dr. Lars Walén je specialistou na miniinvazivní a endoskopickou léčbu bolesti a certifikovaným anesteziologem a intenzivistou pro Švédsko, Norsko a Velkou Británii. Je držitelem magisterského titulu v oboru ultrazvukem navigované regionální anestezie a léčby bolesti. Patří ke skupině předních expertů v oblasti léčby bolesti pomocí intervenčních technik pod rentgenovou a ultrazvukovou kontrolou. Specializuje se na oblast intervenční léčby bolesti se zaměřením na léčebné techniky miniinvazivních a endoskopických výkonů. Působí jako mezinárodní konzultant multidisciplinárních lékařských týmů v komplikovaných případech spojenými s chronickou bolestí zad.

Dr. Walén je vedoucím lékařem spolupracujícího pracoviště EuroPainClinics v Umeå. Klinická praxe dr. Waléna zahrnuje mnohaleté působení ve Fakultní nemocnici Norrlands v Umeå a Sunderby v Luleå, a v řadě evropských center, např. v Dánsku, Velké Británii a ve Spojených státech. V letech 2008 až 2009 působil v Shepton Mallet NHS Treatment Centre v Shepton Mallet ve Velké Británii. Zde se zabýval zejména anestezií při chirurgických úplných výměnách kolenních a bederních kloubů, dále ortopedickou chirurgií, chirurgií páteře a všeobecnou chirurgií. Kontinuálně se svojí lékařskou profesí se dr. Walén věnuje výzkumu a rozsáhlým vzdělávacím aktivitám.

Členství

  • Swedish Association of Anesthesia and Intensive Care (SFAI)
  • Scandinavian Society of Anesthesiology and Intensive Care Medicine (SSAI)
  • European Society of Regional Anesthesia and Pain Therapy (ESRA)

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace