Odeslali jste svou E-konzultaci? O dalším průběhu napoví potvrzující e-mailová zpráva!

Odesláním E-konzultace jste úspěšně dokončili první krok k vaší léčbě na našich pracovištích. Pokud jste vyplnili všechny údaje ve formuláři včetně označení animačního obrázku a připojili potřebnou zdravotnickou dokumentaci, o tom, zda byla Vaše E-konzultace přijata řádně do systémové databáze, vás ujistí následně zaslaná potvrzující e-mailová zpráva. Věnujte jí, prosím, pozornost – obsahuje několik praktických „vychytávek“, které vám pomohou mít lepší přehled o aktuální situaci vyhodnocování a ušetří vám čas případným dalším dotazováním. Které to jsou? 

1. Vaše kontaktní údaje

V této sekci se nacházejí vaše kontaktní údaje, resp. telefonické číslo a e-mailová adresa. Zjistili jste dodatečně, že jste se při uvedení údajů překlepli nebo přepsali? Žádný problém! Opravu můžete provést jednoduše kdykoliv sami, jak vás vybízí navigační políčko „Změnit kontaktní údaje“. 

2. Stav vyhodnocení

K vyhodnocení E-konzultace je zapotřebí určitého časového období, aby lékaři-specialisté na miniinvazivní a endoskopickou léčbu při předběžném lékařském posouzení mohli prostudovat všechny podklady a důkladně zvážit, zda k uvedeným zdravotním obtížím bude možné s ohledem na specializaci našich pracovišť poskytnout léčebné řešení. V jaké fázi se Vaše E-konzultace právě nachází, můžete sledovat kliknutím na políčko „Moje E-konzultace“.  

3. Čas vyhodnocení

Odpověď o vyhodnocení obvykle dostanete do sedmi pracovních dní. V určitých případech se může stát, že dojde k prodloužení této lhůty, z důvodu např. dovolených, dnů pracovního volna, operačních dní, zvýšeného množství přijatých E-konzultací k vyhodnocení. V této sekci se dozvíte, jaká je aktuální průměrná doba vyhodnocování E-konzultací přímo na vámi zvoleném pracovišti.

Nepřišel vám e-mail? Zkontrolujte SPAM!

Ve velmi ojedinělých případech se může stát, že z určitého důvodu při online přenosu informací neobdržíte potvrzující meil do vaší pošty. Pokud jej ve své schránce nenajdete ani po 30 minutách od odeslání vaší E-konzultace, zkontrolujte prosím složku Nevyžádaná pošta, zda vám tento e-mail nepřišel jako SPAM. Pokud jej nenajdete ani zde, kontaktujte nás do zprávy na FB nebo na info@europainclinics.com, rádi vám pomůžeme!

Sdílet tento článek přátelům

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace