10 000 přijatých E-konzultací = možnost unikátní léčby v širokém rozsahu

Jedním z významných milníků pracovišť EuroPainClinics se v uplynulých dnech stalo překročení „magické“ hranice v počtu přijatých E-konzultací. Zájem o zdravotní péči na našich pracovištích tímto projevilo deset tisíc z vás, kteří jste se tuto originální online službu rozhodli využít. Děkujeme!

E-konzultace je unikátním nástrojem, který byl vyprojektován a uveden do praxe s primárním cílem – umožnit dostupnost vysoce specializované zdravotní péče v co nejširším rozsahu. 

Nesporně užitečnou výhodou E-konzultace je zejména to, že pacient se z pohodlí a v současnosti zároveň i tolik důležitého bezpečí svého domova může kdykoliv informovat o možnosti léčby ještě před samotnou návštěvou pracoviště. Prostřednictvím E-konzultace může v krátkém čase zjistit, zda léčba miniinvazivními a endoskopickými výkony může být vhodným řešením pro jeho zdravotní obtíže. Není nucen vyhledávat další zdravotnická zařízení a další odborníky, nemusí cestovat na pracoviště a vynakládat finanční prostředky spojené s cestováním – kladným vyhodnocením svojí E-konzultace získává jistotu komplexní léčby na jednom místě a u jednoho specialisty. Jestliže se léčba nejeví jako vhodné řešení, může naopak svůj čas zaměřit jiným směrem.

E-konzultace zároveň výrazně napomáhá lékařům-specialistům na miniinvazivní a endoskopickou léčbu. Předběžné lékařské posouzení pacientem poskytnutých informací a zdravotnické dokumentace umožňuje zrychlit a zpřesnit stanovení uceleného léčebného plánu. Znamená to, že ve chvíli, kdy pacient přichází na vstupní vyšetření, je lékař již obeznámen s jeho zdravotními obtížemi a může se zaměřit na konkrétní problematiku. 

Celkový proces tvorby, od přípravy přes technologické zpracování, testovací fáze až po nastavení a uvedení služby E-konzultace do provozu představuje za několik let jejího vývoje tisíce a tisíce pracovních hodin, které jsme tomuto projektu usilovně věnovali. I nadále pracujeme na zavádění dalších technických i kreativních inovací tak, aby vaše práce v tomto jedinečném virtuálním prostředí byla co nejsnažší a uživatelsky příjemná. Dokladem toho je i novinka poslední doby – potvrzující e-mailová zpráva s komplexními informacemi k průběhu vyhodnocování E-konzultace, kterou lze navíc nově sledovat přímo online.   

Děkujeme za vaši důvěru, kterou v nás vkládáte, a umožňujete nám tak každodenní naplňování podstaty našeho poslání. Jsme zde stále pro vás a vaši léčbu. 

Sdílet tento článek přátelům

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace