Edukační workshop pro zahraniční specialisty na endoskopické techniky vedl MUDr. Róbert Rapčan, Ph.D., MBA, FIPP, v Košicích

Prestižní vzdělávací seminář pro zahraniční lékaře pod vedením MUDr. Róberta Rapčana, PhD., MBA, FIPP, jako medicínského tutora a hlavního školitele, se uskutečnil dne 5. srpna v Košicích. 

Specializovaný certifikovaný seminář byl uspořádán ve spolupráci značky EuroPainClinics a společnosti AMS Group Itálie, která je světovým výrobcem a dodavatelem inovativních zdravotnických technologií a vybavení. Mezi vzácnými účastníky, kteří přijali pozvání na školení, byli univerzitní profesor Dr. Michael Zimpfer, MBA, vedoucí lékař a ředitel vídeňské kliniky miniinvazivní léčby bolesti Vienna Medical Centre, a renomovaný německý spinální neurochirurg Dr. Bijan Ganepour, hlavní lékař kliniky Gelenk Klinik Gundelfingen ve Freiburgu. V rámci školení, které probíhalo formou “live case surgery”, resp. přímo při operaci, se MUDr. Rapčan věnoval detailnímu výcviku endoskopických technik s důrazem na výkon epiduroskopie.

Seminář byl všemi přítomnými specialisty vyhodnocen jako vysoce kvalitní a odborná edukační akce a mimořádně úspěšný projekt, na který v brzké budoucnosti naváže další série školení zahraničních specialistů pod záštitou nové vzdělávací akademie EuroPainClinics a AMS Group Itálie.

 

 


Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace
Letní dovolené v EuroPainClinics a omezení provozu »