Vedoucí lékaři pracovišť EuroPainClinics jsou držiteli prestižní certifikace FIPP, jako jediní v Česku a na Slovensku

Na všech pracovištích Kliniky miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics poskytujeme pacientům vysoce odbornou zdravotní péči prostřednictvím inovativních, vědecky podložených a maximálně šetrných výkonů, které v současné světové intervenční medicíně patří mezi nejmodernější léčebné přístupy při léčbě bolesti.

Zárukou a nutným předpokladem precizní a cílené léčby je ta nejvyšší možná specializace expertů na miniinvazivní a endoskopické výkony, která je klíčovou jedinečností značky EuroPainClinics jak v České republice, tak na Slovensku a v kontextu podobných klinických zařízení nemá v současnosti obdoby. Každé pracoviště řídí vedoucí lékař s prestižní mezinárodní lékařskou certifikací FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice), kterou uděluje světová organizace World Institut of Pain. Tato certifikace potvrzuje profesní kompetence lékaře v oblasti léčby bolesti s využitím unikátních intervenčních technik a garantuje kvalitu poskytované léčby na pracovištích podle nejvyšších medicínských světových standardů.

Článek o organizaci World Institut of Pain a FIPP certifikaci

Elitní skupinu lékařů s certifikací FIPP dnes tvoří okolo tisíce odborníků z celého světa. K těmto specialistům patří a vaši léčbu na pracovištích EuroPainClinics zabezpečují špičkoví experti s mnohaletými zahraničními zkušenostmi MUDr. Róbert Rapčan, PhD, MBA, FIPP, medicínský ředitel evropské sítě pracovišť EuroPainClinics,  který je od roku 2016 jmenován do významné funkce FIPP Examiner, MUDr. Róbert Tirpák, FIPP (Praha), MUDr. Martin Griger, FIPP (Bratislava) MUDr. Juraj Mláka, FIPP, EDRA (Košice).

MUDr. Róbert Rapčan, Ph.D., MBA, FIPP, medicínský ředitel sítě pracovišť EuroPainClinics

MUDr. Róbert Tirpák, FIPP, vedoucí lékař Kliniky miniinvazivní a endoskopické léčby zad v Praze

MUDr. Martin Griger, FIPP, vedoucí lékař Kliniky miniinvazívní a endoskopické léčby zad, pracoviště EuroPainlinics v Bratislavě

MUDr. Juraj Mláka, FIPP, vedoucí lékař Kliniky miniinvazívní a endoskopické léčby zad, pracoviště EuroPainlinics v Košicích

Sdílet tento článek přátelům

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace