E-konzultace v nové jednodušší podobě: pohodlně, rychle, kdykoliv!

Pokud se potýkáte s dlouhodobou bolestí zad a chcete se informovat o možnosti léčby pomocí unikátních miniinvazivních a endoskopických výkonů, můžete využít kdykoliv a z pohodlí vašeho domova bezplatnou online službu E- konzultaci.

Tato služba spočívá v předvýběru pacientů vhodných na následné poskytnutí specializované zdravotní péče v oblasti léčby bolesti na vybraném pracovišti EuroPainClinics. Služba umožňuje pacientům konzultovat svůj zdravotní stav ještě před samotnou návštěvou kliniky, což dovoluje upřesnit, zrychlit a celkově zefektivnit stanovení konkrétního léčebného plánu.

Aktuální stránka E-konzultace v nové zjednodušené a přehledné podobě vám nyní usnadňuje vyplnění formuláře i odeslání, a to s výraznou úsporou času!

https://www.europainclinics.cz/e-konzultace/


Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace