SLOVO ŘEDITELE – AKTUÁLNÍ INFORMACE PRO POJIŠTĚNCE ČPZP (205)

SLOVO ŘEDITELE

Vážení pojištěnci České průmyslové zdravotní pojišťovny,

v souvislosti se zahájením provozu Kliniky miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics v Brně bych rád vyjádřil, že jsme velmi potěšeni a vážíme si vašeho zájmu  o možnost léčby chronické bolesti zad prostřednictvím miniinvazivních a endoskopických výkonů na našem brněnském, ale i pražském pracovišti.

S politováním si vás však dovoluji informovat, že přes veškerou naši intenzivní snahu a argumentaci v záležitosti navázání smluvního vztahu nemá Česká průmyslová zdravotní pojišťovna v současné době zájem hradit námi poskytované výkony, a to i přesto, že tento typ zdravotní péče neposkytuje žádné jiné pracoviště v České republice.

Naše služby tedy zůstávají nadále hrazeny na pracovišti v Praze pojištěncům VZP, VoZP, ZPMV, OZP a ZP Škoda. Na pracovišti v Brně hradí aktuálně péči svým pojištěncům VZP a věříme, že v brzké době i další pojišťovny, které již hradí poskytovanou zdravotní péči v Praze a s nimiž probíhá aktivní komunikace.

Věříme, že ČPZP přehodnotí do budoucna svůj postoj k úhradě zdravotní péče svým pojištěncům na pracovištích EuroPainClinics především s ohledem na její jedinečnost a šetrnost k pacientovi a my budeme mít možnost poskytnout naše služby i vám.

Jménem pracovišť EuroPainClinics děkuji za vaši přízeň a důvěru.

MUDr. Miroslav Buriánek, MBA
předseda představenstva EPC Health Invest SE

 

Sdílet tento článek přátelům

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace