12. květen – Mezinárodní den sester

12. května slavíme Mezinárodní den sester a ošetřovatelek, který nám připomíná den narození slavné anglické ošetřovatelky a zakladatelky moderního ošetřovatelství a povolání zdravotní sestry Florence Nightingale.

Našim sestřičkám, radiologickým asistentkám i fyzioterapeutkám EuroPainClinics v Praze, Hradci Králové, Brně, Ostravě, Bratislavě, Bardejově a Košicích srdečně děkujeme za jejich každodenní plné nasazení v náročné a zodpovědné práci, za jejich trpělivý, empatický a vlídný přístup při péči o naše pacienty.

Děkujeme!!!


Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace
Dovolujeme si informovat, že z provozních důvodů budou ve dnech 30. a 31. 5. 2022 dočasně uzavřena některá pracoviště EuroPainClinics. »