16. říjen: Světový den páteře

16. říjen – V EuroPainClinics dnes slavíme Světový den páteře, vyhlášený OSN a WHO (Světová zdravotnická organizace) jako připomínku klíčové “osy” lidského těla. Pokud je příčina bolesti zad včas a správně diagnostikována, časné zahájení léčby může umožnit rychlejší návrat k běžným aktivitám, zabránit rozvoji trvalých následků a přechodu do chronického bolestivého stavu. S návštěvou specialisty je proto dobré neváhat!

Zaujala vás možnost léčby miniinvazivními a endoskopickými výkony? Obraťte se na specialisty našich pracovišť, nebo se přímo objednejte prostřednictvím bezplatného online objednání.

Sdílet tento článek přátelům

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace
Omezení provozu na pracovištích EuroPainClinics z důvodu letních dovolených