Audio rozhovor o kořenovém syndromu pro Zdraviamy.cz

Oblíbený portál o zdraví a zdravém životním stylu Zdraviamy.cz zveřejnil článek o léčbě kořenového syndromu zad a v návaznosti na něj i audiorozhovor, v němž o této problematice hovoří odborníci EuroPainClinics MUDr. Miroslav Buriánek, MBA, předseda představenstva EPC Health Invest SE, a MUDr. Róbert Tirpák, FIPP, vedoucí kliniky. O svoji osobní zkušenost se dále v rozhovoru dělí pacientka pražské kliniky paní Věra Milojkovičová.

http://www.zdraviamy.cz/rozhovor-s-odborniky-o-korenove-bolesti-zad/

http://www.zdraviamy.cz/ke-korenum-bolesti-zad/

Další články o léčbě kořenového syndromu můžete zhlédnout na odkazech portálů:

http://www.chytrazena.cz/ke-korenum-bolesti-zad-42026.html

https://forme.cz/544-2/

http://www.aerobic.cz/aerobik-clanky-archiv/klinika-miniinvazivni-a-endoskopicke-lecby-zad-europainclinics-predstavuje-unikatni-miniinvazivni-a-endoskopickou-lecbu-korenoveho-syndromu/

http://www.vyhranasedm.cz/ke-korenum-bolesti-zad/

Sdílet tento článek přátelům

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace