EPC Pro Health Team úspěšně absolvoval závody IRON MAN 70.3

EPC Pro Health Team – zájmové sdružení, které vzniklo v jádru EuroPainClinics v návaznosti na potřebu široké propagace zdravého a aktivního životního stylu jako prevence proti vzniku chronické bolesti (nejen zad a páteře), se letos v rámci svých všestranných aktivit rozhodlo jít příkladnou cestou a postavit se obrovské výzvě!

Členové týmu EPC Pro Health Team ve složení MUDr. Miroslav Buriánek, MUDr. Róbert Rapčan, Ing. Ján Varhol a František Čamák úspěšně absolvovali prestižní triatlonové závody IRON MAN 70.3. ve švédském Jönköpingu ve třech po sobě jdoucích disciplínách: plavání na trati o délce 1,9 km, 90 km jízda na kole a 21 km běh. Fyzicky i psychicky náročné vytrvalostní závody každoročně přilákají tisíce vyznavačů triatlonu z řad profesionálních i amatérských sportovců, kteří si chtějí vyzkoušet všechny možnosti a limity své fyzické kondice.

Našim „železným mužům“ patří velký obdiv za skvělý výkon a jasný palec vzhůru!

Srdečně gratulujeme!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace