EuroPainClinics Horský beh Bardejov již 7. května!

Druhý ročník terénního běhu v malebném horském prostředí Nízkých Beskyd v okolí Bardejova a Bardejovských kúpel‘ov se uskuteční 7. května. Sportovní událost přivítá běžce z řad amatérských i vrcholových sportovců ve všech věkových kategoriích. Největší výzvou je krosový půlmaraton na 22 kilometrů.

Pandemická situace uplynulých dvou let nepřála dřívějšímu termínu realizace této významné sportovní události, a proto připomeňme konání prvního ročníku na podzim 2020, kdy Horský beh Bardejov zaznamenal s téměř třemi sty registrovanými závodníky a závodnicemi enormní úspěch a velmi pozitivní odezvu.

EPC HORSKÝ BEH BARDEJOV 2020

V letošním ročníku jsou opět připraveny tři trasy tak, aby si závodníci mohli zvolit náročnost podle svých limitů a běžeckých schopností. Hlavní trasa A – krosový půlmaraton na 22 km s 1000metrovým převýšením vede přes hornatý terén nad Bardejovskými kúpel‘mi, okolo zříceniny gotického Zborovského hradu a přes Stebnícku Maguru, nejvyšší vrchol oblasti. Pohodová kúpel‘ová sedmička na 7 km s převýšením 180 metrů kopíruje trasu nad Bardejovskými kúpel‘mi. Trasa C zahrnuje několik drah od 50 do 1300 metrů, které jsou určeny pro děti a juniory.

Role moderátora sportovní události se ujme vzácný host – pan Ondrej Kandráč, umělecký ředitel, moderátor, zpěvák a primáš populární východoslovenské folklórní skupiny Kandáčovci. Pro vítěze jsou připraveny jsou hodnotné ceny a medaile, pro diváky také doprovodný program po celou dobu závodů.

Hlavními organizátory a pořadateli jsou EPC Pro Health Team, mezinárodní entuziasticko-recesivní sportovní sdružení bývalých a budoucích sportovců s omezeným fyzickým, ale obrovským mentálním potenciálem:), a BarRan Bardejov, dobrovolné občanské sdružení, které sdružuje zájemce o sport, zejména běh, cyklistiku a další sporty v lesním a horském prostředí. Závod dále podpořili partneři: Bardejovské kúpele, R-Clinic, TOPA Sport, pivovar Berhet Bardejov a Muštáreň U3G Janovce.

Nezbývá než popřát, aby letošní účast byla hojná a všichni účastníci si den plný adrenalinu, zážitků a dobrého pocitu z vlastního sportovního výkonu patřičně užili!

Více o konání závodu, fotogalerii z předchozího ročníku a program najdete na webových stránkách www.epcrun.sk


Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace
Dovolujeme si informovat, že z provozních důvodů budou ve dnech 30. a 31. 5. 2022 dočasně uzavřena některá pracoviště EuroPainClinics. »