EuroPainClinics Plzeň přijímá pacienty s pojištěním u OZP

367 | 2 min

Dovolujeme si informovat, že s platností od 1. července 2023 jsme rozšíříli smluvní spolupráci s Oborovou zdravotní pojišťovnou (207) pro nově otevřené pracoviště EuroPainClinics Plzeň.

Dostupnost specializované zdravotní péče je tak rozhodnutím Oborové zdravotní pojišťovny, jehož si vážíme, umožněna dalším pacientům z Plzeňského kraje i přilehlých regionů, kteří hledají rychlé a efektivní řešení svých zdravotních obtíží spojených s bolestí zad. 

V současnosti mohou plně hrazenou zdravotní péči na pracovišti EuroPainClinics Plzeň využít pacienti s pojištěním u těchto zdravotních pojišťoven: VZP (111), ZP MV (211), OZP (207), RBP (213) a ZP Škoda (209).

Specializované zdravotnické pracoviště EuroPainClinics Plzeň poskytuje intervenční diagnostiku a léčbu bolesti zad se zaměřením na bolest dolních zad (bederní páteře). Při léčbě bolesti je využíváno široké spektrum diagnostických a miniinvazivních výkonů. Pracoviště dále poskytuje miniinvazivní denervační výkony při léčbě velkých kloubů (bolest kolenního kloubu při osteoartróze), a dále regenerativní léčbu RTG navigovanou autologní plazmou.

Pro objednání slouží bezplatná online služba E-konzultace. Jejím prostřednictvím se pacient nejprve předem informuje o možnosti léčby na pracovišti. Na základě E-konzultace probíhá předběžné lékařské posouzení vhodnosti intervenční léčby pro zdravotní indikaci pacienta. V případě kladného vyhodnocení je pacient kontaktován k domluvě termínu vstupního vyšetření.

Bližší informace o pracovišti včetně kontaktů najdete na odkazu zde

Těšíme se na vaši návštěvu.