MUDr. Róbert Rapčan představí kryotechniky v Emirátech

MUDr. Róbert Rapčan, PhD., MBA, FIPP, medicínský ředitel EuroPainClinics, představí jako lektor formou online vysílání praktické využití kryoablačních technik v intervenční léčbě bolesti páteře a kloubů na mezinárodním kadaverovém workshopu „Spinal Interventional Pain Management“, který proběhne ve dnech 28. a 29. května v Ajmanu ve Spojených arabských emirátech. Workshop je pořádán pod záštitou Gulf Medical University, která je jednou z největších lékařských univerzit oblasti Středních východu, a lékařské vzdělávací instituce Gulf Pain School. 

Vzdělávací instituce Gulf Pain School se zaměřuje na zlepšování znalostí, komunikačních dovedností a intervenčních kompetencí lékařů zabývajících se léčbou pacientů s chronickou bolestí. Instituce spolupracuje s Leicester Pain Education and Training ve Velké Británii a její vzdělávací programy vycházejí z učebních osnov prestižní britské Royal College of Anaesthestists (RCOA). 

Gulf Pain School Interventional klade důraz na multidisciplinární přístup při léčbě pacienta a její workshopy a semináře určeny expertům na léčbu bolesti řady specializací jako anesteziologie, revmatologie, ortopedie, myoskeletární medicína, neurologie a další.

Z hlediska špičkové úrovně kvality výuky je vyhledávána zejména specialisty na léčbu bolesti s FIPP (Fellow of Interventional Pain Management) a CIPS (Certified Interventional Sonologists) certifikacemi, udělovanými světovou organizací World Institute of Pain. 


Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace