Péče hrazená zdravotní pojišťovnou ČP ZP od 1. 7. 2020

Dovolujeme si informovat o nové smluvní spolupráci, která byla uzavřena mezi pracovišti EuroPainClinics a Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou (ČPZP, kód 205). Zdravotní péči plně hrazenou pojišťovnou ČPZP mohou pacienti využít na pracovištích EuroPainClinics s platností od 1. července 2020.

Vážíme si vstřícného postoje pojišťovny ČP ZP, která jako jedna z největších zdravotních pojišťoven v České republice svým rozhodnutím o navázání spolupráce umožňuje svým klientům dostupnost vysoce specializované zdravotní péče s využitím širokého spektra miniinvazivních a endoskopických výkonů při léčbě bolesti zad. Smluvní spolupráce navázaná pro obě pracoviště EuroPainClinics zároveň představuje celorepublikové pokrytí a umožňuje tak pacientům v Čechách, na Moravě a Slezsku zvolit místo své léčby s ohledem na komfortní zónu svého bydliště.

Uzavřením spolupráce s ČPZP se tak pracoviště EuroPainClinics stala klinickými zařízeními s plně hrazenou péčí všemi zdravotními pojišťovnami v současné době působícími v ČR. Komplesní aktuální přehled zdravotních pojišťoven je k dispozici na našich webových stránkách:  https://www.europainclinics.cz/uzitecne-informace/informace-o-zdravotnich-pojistovnach/)

Děkujeme všem zájemcům o léčbu na našich pracovištích za jejich důvěru, kterou v nás každodenně vkládají. Těší nás, že zdravotní péči můžeme poskytnout také dalším pacientům z řad klientů České průmyslové zdravotní pojištovny.

S úctou

MUDr. Miroslav Buriánek, MBA
předseda představenstva EPC Health Invest SE


Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace
Letní dovolené v EuroPainClinics a omezení provozu »