Odborný seminář miniinvazivních a endoskopických technik proběhl v Bratislavě

Odborný seminář na téma pokročilých léčebných metod s využitím miniinvazivních a endoskopických výkonů při léčbě bolesti zad a kolene proběhl pod záštitou EuroPainClinics koncem února ve spolupráci se Špecializovanou nemocnicou ortopedickej protetiky (SNOP) Bratislava.
Téma vyvolalo aktivní zájem více než čtyřiceti lékařských odborníků oborů ortopedie, neurologie a rehabilitace a zdravotních sester. V rámci programu vystoupil lékařský ředitel MUDr. Róbert Rapčan, MBA, FIPP, s přednáškou detailně osvětlující metodu endoskopického ošetření poškozené meziobratlové ploténky. Radiofrekvenční léčbu bolesti kolene spojené s diagnózou pokročilé osteoartrózy představil MUDr. Martin Griger, FIPP, vedoucí lékař pracoviště EuroPainClinics v Bratislavě. Odborná akce se setkala s velmi pozitivním hodnocením lékařů, což v závěru semináře potvrdila živá diskuze s řadou otázek týkajících se unikátnosti a benefitů našich intervenčních zákroků i dotazů směřujících k odbornosti a působnosti pracovišť EuroPainClinics v rámci Slovenské republiky.


Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace
Letní dovolené v EuroPainClinics a omezení provozu »