Vaše léčba bolesti zad na jednom místě – od ambulantní péče po operační výkon

Trápí vás bolest bederní páteře s vystřelováním do končetiny? Máte diagnostikován výhřez ploténky? Přetrvává u vás bolest zad i po operaci? Pomůžeme vám najít nejlepší řešení pro vaši optimální léčbu!

Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics v Praze je specializované pracoviště se zaměřením na léčbu chronické bolesti zad unikátními miniinvazivními a endoskopickými výkony. Předností naší kliniky je ucelený systém zdravotní péče na jednom místě – od ambulantní péče po operační výkon. Znamená to, že léčebný proces se odehrává doslova „pod jednou střechou“ a pacient tak nemusí při své léčbě vyhledávat další zdravotnická zařízení.

V rámci léčebného plánu, který naši lékaři stanovují pro každého pacienta individuálně a konkrétně k jeho zdravotní indikaci, poskytujeme precizní diagnostiku zad (pro odhalení zdroje-místa bolesti) a širokou škálu terapií včetně stabilizačního cvičení.

Péče na naší klinice je hrazena pojišťovnou (VZP, VoZP, OZP, ZP Škoda).

Objednejte se na vstupní konzultaci tel. 702 297 397, nebo využijte zdarma službu E-konzultace!

Sdílet tento článek přátelům

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace