Prestižní vzdělávací workshop pro zahraniční lékaře letos podruhé

12. 12. 2018

Dne 10. prosince v Košicích proběhl další ze série prestižních vzdělávacích workshopů pokročilých endoskopických technik pro zahraniční lékaře, který v rámci mezinárodních vzdělávacích aktivit projektově zastřešuje značka EuroPainClinics ve spolupráci se značkou AMS Group Itálie, světovým výrobcem a dodavatelem zdravotnických technologií.

Medicínským tutorem a hlavním školitelem prestižního semináře je MUDr. Róbert Rapčan, PhD, MBA, FIPP, medicínský ředitel EuroPainClinics, který se v rámci výuky zaměřil na endoskopickou diskektomii a epiduroskopii, unikátní miniinvazivní a endoskopické výkony aplikované při ošetření vyhřezlých meziobratlových plotének a epidurální fibrózy.

Účast na workshopu přijali italští specialisté dr. Riccardo Calimici a dr. Felice Occhigrossi, kteří velmi pozitivně zhodnotili celkovou kvalitu výuky, zejména u problematiky endoskopické diskektomie, a ocenili její hodnotný přínos a novou profesní zkušenost pro klinickou praxi. Certifikovaný seminář proběhl jako „live case surgery“, tj. přímo v průběhu operačních výkonů.

OMEZENÍ PROVOZNÍ DOBY EUROPAINCLINICS BĚHEM LÉTA 2019